2018-01-22, pirmadienis, 19:54.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:23, leidžiasi 16:35, dienos ilgumas 8:11.

Sportas

• Karatė čempionato medaliai iš Šiaulių

Karatė čempionato medaliai iš Šiaulių

Paskelbta 2018-01-16

Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių, jaunių ir  jaunimo karatė čempionatas pagal WKF taisykles. Guoda Elenauskaitė savo amžiaus grupėje kata rungtyje iškovojo 1 vietą, o +18 amžiaus kategorijoje užėmė 3vietą.   Simona Labenskaitė 14-15 metų amžiaus grupėje kata rungtyje užėmė 2 vietą.

• Lietuvos veteranų krepšinio čempionai Šeduvoje

Lietuvos veteranų krepšinio čempionai Šeduvoje

Paskelbta 2018-01-10

Šį sekmadienį (sausio 14 d.) Šeduvos gimnazijos sporto salėje 13.00 val. įvyks Lietuvos krepšinio veteranų lygos varžybos, kuriose amžiaus grupėje (+45) susitiks sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" ir Plungės "Olimpo" vyrų komandos.   Plungės "Olimpas" praėjusio se

• Pagerbti 2017 m. geriausi Radviliškio rajono seniūnijų sportininkai

Pagerbti 2017 m. geriausi Radviliškio rajono seniūnijų sportininkai

Paskelbta 2018-01-08

Šeduvos kultūros ir amatų centre susirinko geriausi Radviliškio rajono seniūnijų sportininkai, jų treneriai. Sportininkus pagerbė Lietuvos Respublikos seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis,  Radviliškio rajono tarybos narys, Švietimo,

• Kalėdinis šaškių ir šachmatų turnyras Radviliškio šachmatų klube

Kalėdinis šaškių ir šachmatų turnyras Radviliškio šachmatų klube

Radviliškio šachmatų klube vyko tradicinės Kalėdinės greitųjų šaškių ir šachmatų varžybos. Gruodžio 17 d. šaškių varžybose dalyvavo 14 žaidėjų iš Radviliškio, Šiaulių, Kuršėnų šaškininkai. Po atkaklios kovos nugalėtoju tapo kuršė

• RTVMC sportininkų pergalingas metų užbaigimo finišas

RTVMC sportininkų pergalingas metų užbaigimo finišas

Paskelbta 2018-01-02

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkai sėkmingai pasirodė Varniuose vykusiose Lietuvos Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių giros kilnojimo ir virvės traukimo varžybose.     Giros kilnojimo varžybose atskirose svorio kategorijose pirmąsias vietas už

• Šeduvos seniūno krepšinio taurę iškovojo „Fortinos“ komanda

Šeduvos seniūno krepšinio taurę iškovojo „Fortinos“ komanda

Paskelbta 2017-12-25

Baigėsi krepšinio turnyras „Šeduvos seniūno krepšinio taurė 2017“. Nugalėtojais tapo „Fortinos“ vyrų komanda – Saulius Luščikas, Domantas Burneika, Žygimantas Gaidžiūnas, Paulius Jacyna, Tomas Martinaitis, Rokas Jankūnas, Deividas Barzinskas, Julius Būtėnas ir Andrius Zapalski

• „Rytų kovotojo“ kalėdinis turnyras

„Rytų kovotojo“ kalėdinis turnyras

Paskelbta 2017-12-23

Sporto klubas „Rytų kovotojas“ organizavo kalėdinį turnyrą, kuriame dalyvavo tik klubo sportininkai. Vaikai parodė tai, ką išmoko treniruočių metu. Savo jėgas ir sumanumą išbandė ir vaikų tėveliai. Turnyro metu buvo pagerbti tie, kurie aktyviai dalyvavo  klubo veikloje.   Sporto klubo &bdq

• Radviliškio rajono atstovai – tarptautinio rankų lenkimo turnyro nugalėtojai

Radviliškio rajono atstovai – tarptautinio rankų lenkimo turnyro nugalėtojai

Paskelbta 2017-12-12

Vilniuje vykusiame Tarptautinis rankų lenkimo turnyre „Vilniaus taurė 2017“ sportininkai iš Grinkiškio, Baisogalos ir Radviliškio, atstovavo Lietuvai ir komandinėje įskaitoje iškovojo I vietą.   Turnyre taip pat dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Kazachstano. Latvijos atstovai koma

• Lietuvos veteranų krepšinio lygoje

Lietuvos veteranų krepšinio lygoje

Paskelbta 2017-12-11

2017 m. gruodžio mėn. 8 d. Panevėžio sporto rūmuose įvyko pirmosios Lietuvos  veteranų krepšinio lygos (LVKL) varžybos, kuriose susitiko Radviliškio sporto klubo "SK Šeduvos malūno" ir vietos "Alaus mėgėjų" vyrų komandos, dalyvaujančios amžiaus grupėje (+45).   Po atkakli

• Lietuvos Specialiosios Olimpiados jėgos trikovės čempionate  – 17 medalių!

Lietuvos Specialiosios Olimpiados jėgos trikovės čempionate – 17 medalių!

Paskelbta 2017-12-10

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados jėgos trikovės čempionatas, kuriame net 17 medalių iškovojo šeimininkai – centro stipruoliai.   Susirinkusius sportininkus pasveikino ir gerų rezultatų palinkėjo centro direktorius Jonas Pravilonis.

• Sporto klubas „SK Šeduvos malūnas“ startuoja

Sporto klubas „SK Šeduvos malūnas“ startuoja

Paskelbta 2017-12-08

Gruodžio 8 d. Lietuvos veteranų krepšinio lygos (LVKL) čempionato 2017-2018 m. sezone amžiaus grupėje (+45) startuoja sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrų komanda. Penktadienio vakarą 18.30 val. Panevėžio miesto sporto rūmuose ji susitinka su vietos "Alaus mėgėjų" komanda. Viso šioje amži

• Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionato nugalėtojas – Lukas Gelažis

Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionato nugalėtojas – Lukas Gelažis

Paskelbta 2017-12-04

Pagėgiuose vyko Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame varžėsi jaunieji imtynininkai iš visos Lietuvos. Iš radviliškiečių imtynininkų geriausiai sekėsi Lukui Gelažiui, kuris nugalėjo visus varžovus ir tapo čempionu svorio kategorijoje iki 73 kg. Pirmoje kovoje jis nugalėjo K. Jeneckį i&sca

• Sunkiaatlečiai Kaune iškovojo medalius

Sunkiaatlečiai Kaune iškovojo medalius

Paskelbta 2017-12-03

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sunkiaatlečiai sėkmingai pasirodė Kaune vykusiose atvirose Lietuvos jėgos trikovės taurės varžybose, kuriose dalyvavo stipriausi Lietuvos, Baltarusijos ir Estijos sportininkai.   Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 57 kg centro mokinė Laura Margevičiūtė surinkusi

• Kai darbas teikia malonumą: susitikimas su vyrų krepšinio klubu „Šiauliai“

Kai darbas teikia malonumą: susitikimas su vyrų krepšinio klubu „Šiauliai“

Paskelbta 2017-11-28

Jau keleri metai iš eilės Lizdeikos gimnazijoje vykdomas projektas – kūno kultūros mokytojai organizuoja mokiniams susitikimą su žinomais mūsų šalies sportininkais. Tad lapkričio 22 dieną Lizdeikos gimnazijos aktų salė vos sutalpino lizdeikiečius bei kitų mokyklų mokinius ir mokytojus, susirinkusius susitikti su

• Tomas Kačiukevičius tarptautiniame turnyre – trečias

Tomas Kačiukevičius tarptautiniame turnyre – trečias

Paskelbta 2017-11-21

Klaipėdoje vyko 19-asis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Mūsų viltys“, kuriame dalyvavo komandos iš Rusijos, Baltarusijos, Moldovos, Vokietijos, Estijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos ir Lietuvos. Iš radviliškiečių imtynininkų geriausiai sekėsi Tomui Kačiukevičiui, Baisogalos gimnazijos IIIg

• Rajonui kvadrato varžybose atstovaus baisogaliečiai

Rajonui kvadrato varžybose atstovaus baisogaliečiai

Paskelbta 2017-11-20

Baisogalos sporto klube „Auridana“ vyko Lietuvos moksleivių rajoninės kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato varžybos. Dalyvavo po keturias  mergaičių ir berniukų komandas. Baisogaliečiams atstovavo 17 šeštokų ir 4 penktokai.   Berniukų ir mergaičių komandos iškovojo pirmąsias vi

• KK Radviliškis-ŠSPC  krepšininkai įveikė Panevėžio „Lietkabelį-2“

KK Radviliškis-ŠSPC krepšininkai įveikė Panevėžio „Lietkabelį-2“

Regionų krepšinio lygoje žaidžiantis KK Radviliškis-ŠSPC  praėjusį savaitgalį įveikė Panevėžio „Lietkabelį -2“ rezultatu 96:70 ir iškovojo ketvirtą pergalę iš penkių galimų.   Iki šių runtynių vieną pergalę ir tris triuškinančius pralaimėjimus pat

• Gražinos pagrindinei mokyklai – 40: jubiliejui skirtas futbolo turnyras

Gražinos pagrindinei mokyklai – 40: jubiliejui skirtas futbolo turnyras

Paskelbta 2017-11-13

Gražinos pagrindinės mokyklos salėje vyko salės futbolo turnyras, skirtas mokyklos 40 metų jubiliejui paminėti. Sveikinimo žodį tarė ir visiems futbolininkams sėkmės palinkėjo mokyklos direktorius. Visi varžybų dalyviai – Gražinos pagrindinėje mokykloje besimokantys, besimokę ar ją baigę mokiniai.   Pirmajam

• Kol kas Radviliškio krepšininkai – penkti

Kol kas Radviliškio krepšininkai – penkti

Paskelbta 2017-11-12

Po keturių turų Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ krepšininkai, žaidžiantys RKL B diviziono A grupėje, užima penktą vietą. Jų sąskaitoje trys pergalės ir vienas pralaimėjimas. Pergalės pasiektos prieš Sedos „Sedulą“ –  87:78, Šakių „Šaki

• Prasidėjo 2017–2018 m. Regiono krepšinio lygos sezonas

Prasidėjo 2017–2018 m. Regiono krepšinio lygos sezonas

Paskelbta 2017-11-04

Geromis ir emocingomis varžybomis pradėtas 2017–2018 m. Regiono krepšinio lygos sezonas. Spalio 27 dienos vakare Radviliškio sporto arenos  tribūnos skambėjo nuo žiūrovų emocijų: čia susitiko „KK Radviliškis-ŠSPC“ ir Šakių „Šakiai“.   Regiono krep