2018-12-18, antradienis, 23:29.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Sportas

• Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro stipruoliai grįžo su medaliais

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro stipruoliai grįžo su medaliais

Paskelbta 2018-12-12

Mažeikiuose vykusiame Lietuvos jaunių, jaunimo, suaugusių ir veteranų štangos spaudimo čempionate puikiai sekėsi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro stipruoliams.   Jaunių merginų tarpe svorio kategorijoje iki 63 kg sidabro medalį iškovojo Jolanta Bloškytė. Svorio kategorijoje iki

• Baisogalos pradinukai – zoninių kvadrato varžybų nugalėtojai

Baisogalos pradinukai – zoninių kvadrato varžybų nugalėtojai

Paskelbta 2018-12-06

Tęsiasi Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komandos pergalės. Nugalėję Šiaulių r. Kužių, Kelmės r. Šaukėnų ir Telšių r. Tverų gimnazijų sportininkus, baisogaliečiai tapo bendrojo ugdymo kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybų nugalėtojai.   Pasveikinti sportininkų at

• Olimpinės karatė Šiaurės šalių čempionate radviliškietis iškovojo sidabro medalį

Paskelbta 2018-12-04

Tamperėje (Suomija) vykusiame Šiaurės šalių kontroliuojamo kontakto karatė (olimpinė versija) čempionate Lietuvos atstovai iškovojo vieną sidabro ir tris bronzos medalius.    Geriausiai sekėsi jaunučių amžiaus grupės svorio kategorijoje iki 63 kg kovojusiam trenerio Ernesto Mončiausko auklėtin

• Iš Latvijos Radviliškio imtynininkai parvežė medalių

Iš Latvijos Radviliškio imtynininkai parvežė medalių

Paskelbta 2018-11-26

Latvijoje, Daugpilio mieste, vyko Tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Daugpilis 2018“. Varžybose dalyvavo komandos iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos.   Varžybose puikiai pasirodė Radviliškio imtynininkai, kurie iškovojo net tris aukso medalius ir vieną bronzos medalį. &nb

• Krepšinio veteranų varžybos Kėdainiuose

Krepšinio veteranų varžybos Kėdainiuose

Paskelbta 2018-11-20

Tęsiasi kovos Lietuvos krepšinio veteranų lygoje. Po pralaimėjimo Panevėžio „Alaus mėgėjams" 79:86 sporto klubo „SK Šeduvos malūnas" vyrų komandos laukia išvyka į Kėdainius, kur lapkričio 25 d. 13.00 val. Parko 4 esančioje sporto salėje bus žaidžiama su VKK Kėdainiai veteranų komanda.

• Lietuvos socialinės globos įstaigų stalo teniso varžybos Jurdaičiuose

Lietuvos socialinės globos įstaigų stalo teniso varžybos Jurdaičiuose

Jurdaičių socialinės globos namų sporto salėje vyko Lietuvos soc. globos įstaigų jungtinio stalo teniso varžybos. Šiose varžybose kartu stalo tenisą (dvejetą) žaidžia globos namų gyventojai ir jų partneriai, t.y. įstaigų darbuotojai, treneriai, aplinkinių bendruomenių gyventojai. Šiais metais šiose varžyb

• Žydrūnė Staškevičiūtė išsikovojo vietą Lietuvos rinktinėje

Žydrūnė Staškevičiūtė išsikovojo vietą Lietuvos rinktinėje

Paskelbta 2018-11-19

Praeitą savaitę Šilutėje bokso padangę sudrebino didžiausias metų bokso renginys Lietuvoje - Lietuvos bokso suaugusiųjų čempionatas! Čempionate dalyvavo 54 stipriausi Lietuvos boksininkai ir 15 stipriausių boksininkių. Sportininkai kovojo ne tik dėl medalių, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje ateinančiais 2019 metais.

• Naujajame Lietuvos krepšinio veteranų lygos sezone – sporto klubas „SK Šeduvos malūnas“

Paskelbta 2018-11-14

Startavo Lietuvos krepšinio veteranų lygos (LKVL) 2018–2019 metų sezonas. Jubiliejinį, 10-ąjį kartą šiame čempionate dalyvauja ir sporto klubas „SK Šeduvos malūnas“ amžiaus grupėje (+45). Lietuvos krepšinio veteranų lygoje „SK Šeduvos malūnas“ pirmą kartą žaidė 2009

• Pagreitį įgauna 2018-2019 metų moksleivių krepšinio lygos čempionatas

Pagreitį įgauna 2018-2019 metų moksleivių krepšinio lygos čempionatas

Paskelbta 2018-11-05

2018-2019 metų Moksleivių krepšinio lygos čempionatuose dalyvaus trys Radviliškio ŠSPC sporto skyriaus merginų komandos: U18, U16 ir U12 „Pirmojo iššūkio“.   U18 jaunių čempionate Radviliškio ŠSPC merginų komandai teks susirungti su Biržų, Pakruojo, Palangos, Pan

• Lietuvos krepšinio veteranų lyga

Lietuvos krepšinio veteranų lyga

2018 m. lapkričio mėnesį startuoja Lietuvos  krepšinio  veteranų lygos  2018-2019 m. sezonas.   Veteranų lygoje jau dešimtąjį sezoną iš eilės dalyvauja ir Radviliškio sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrų komanda., kuri žais amžiaus grupėje +45.  Viso &

• Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate – medaliai

Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate – medaliai

Paskelbta 2018-11-02

Joniškyje vykusiame Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate pergalių iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komandos sportininkai.   Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg, pasiekusi meistrišką rezultatą, čempione tapo Laura Margevičiūtė. Atkėlimo veiksme atk

• Veteranų stalo teniso varžybos Grinkiškio seniūno taurei laimėti

Veteranų stalo teniso varžybos Grinkiškio seniūno taurei laimėti

Praėjusį savaitgalį Grinkiškio J. Poderio gimnazijos sporto salėje vyko rajono veteranų stalo teniso varžybos Grinkiškio seniūno taurei laimėti.   Moterų grupėje 3-ją vietą laimėjo Rima Kurauskienė, 2-ją vietą – Rasa Daugelienė, 1-ją – Lina Našlėnienė. Vyrų grupėje 3-ją vietą

• Sidabrave lankėsi Lietuvos galiūnai

Sidabrave lankėsi Lietuvos galiūnai

Paskelbta 2018-10-30

Sidabravo seniūnija organizavo simbolinę padėkos Lietuvos stipruoliams dieną. Tądien Lietuvos galiūnai Vidas Blekaitis, Karolis Aleksandravičius, Donaldas Andriulis, Martynas Brusokas ir Lietuvos galiūnų federacijos atstovas Gediminas Ramonas susitiko su mokiniais, seniūnijos bendruomenių atstovais.   Renginys prasidėjo

• LSOK bočios čempionate – I vieta

LSOK bočios čempionate – I vieta

Paskelbta 2018-10-25

Vilniuje vykusiame Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komiteto bočios čempionate Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda A lygyje iškovojo I vietą. Čempionate varžėsi net 20 komandų.   Centro garbę varžybose gynė viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai: Sandra Mockutė, Kristina Ta

• „ŠSPC-Radviliškis" iškovojo „Splius" taurę

„ŠSPC-Radviliškis" iškovojo „Splius" taurę

Paskelbta 2018-10-17

Baigėsi dar gegužės mėnesį startavusios LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Splius" taurei laimėti. Šiemet pirmenybėse intrigos dėl čempionų vardo didelės nebuvo, nes nuo pat pirmųjų turų į priekį išsiveržė ir pozicijų iki pat pirmenybių galo neužleido „ŠSPC-Radvili&sca

• Į Šeduvą sugužėjo tinklinio entuziastai

Į Šeduvą sugužėjo tinklinio entuziastai

Paskelbta 2018-10-11

Šeduvoje atvirasis jaunimo centras „Jaunimo Erdvė“, bendradarbiaudamas su Šeduvos gimnazija, surengė tinklinio turnyrą, skirtą jaunuoliams. Turnyre komandos varžėsi dvejose kategorijose: merginų bei vaikinų. Daugiausiai dalyvių pritraukė vyrų kategorija, kurioje susirungė penkios komandos iš Radvili&s

• Radviliškio ŠSPC tenisininkė Mėta Karčemarskaitė pateko į U9 Lietuvos rinktinę

Radviliškio ŠSPC tenisininkė Mėta Karčemarskaitė pateko į U9 Lietuvos rinktinę

Paskelbta 2018-10-10

Vilniuje vykusiame U9 atrankos teniso turnyre Mėta Karčemarskaitė užėmė antrą vietą, ir iškovojo teisę ginti Lietuvos rinktinės garbę SEB Futures Cup 2018 turnyre, kuris vyko spalio 6-7 dienomis Taline.   Tai pagrindinis Baltijos šalių vaikų turnyras kuriame dalyvauja 13m. ir jaun., 11m. ir jaun. ir 9m. ir

• Iš Alytaus parvežti du medaliai

Iš Alytaus parvežti du medaliai

Paskelbta 2018-10-06

Alytuje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių imtynių varžybos. Sėkmingai varžybose kovojo jaunieji Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus laisvųjų imtynių atstovai, kurie iškovojo aukso ir bronzos apdovanojimus.   Geriausiai sekėsi radviliškieči

• Medalių lietus iš Lietuvos specialiosios olimpiados irklavimo čempionato

Medalių lietus iš Lietuvos specialiosios olimpiados irklavimo čempionato

Paskelbta 2018-09-27

Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados irklavimo čempionate, kuris vyko Kazlų Rūdoje. Baidarių varžybose puikiai pasirodė Šeduvos atstovai.    Porinių dviviečių baidarių 500 m rungtyje pirmąsias vietas užėmė Kasparas Vaičiulis ir Modestas K

• Baltų vienybės dienai ir Europos judumo savaitei skirtas renginys

Baltų vienybės dienai ir Europos judumo savaitei skirtas renginys

Paskelbta 2018-09-24

Radviliškio miesto kultūros ir pramogų parke vyko Baltų vienybės dienai ir Europos judumo savaitei skirtas renginys. Orientacinio bėgimo dalyviai atlikę mankštą, kurią vedė Aistė Balčiūnaitė, pajudėjo Radviliškio gatvėmis. Bėgdami dalyviai turėjo aplankyti septynias vietas: Radviliškio rajono policijo