2018-04-24, antradienis, 20:59.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:54, leidžiasi 20:37, dienos ilgumas 14:43.

Vokietija: pasikeitė baudos dydis, kurį reikės mokėti už nakvynę kabinoje

2017-06-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
 Vokietija: pasikeitė baudos dydis, kurį reikės mokėti už nakvynę kabinoje

Baudos už 45 valandų pertraukas vilkiko kabinoje yra labai didelės. Vairuotojo darbdavys sumokės 1500 Eur, o pats vairuotojas - 500 Eur.

 

Kaip rašo vokiškas portalas verkehrsrundschau.de, už draudimo praleisti 45 valandų pertrauką vilkiko kabinoje pažeidimą labai daug sumokės ne tik vairuotojai, bet ir jų darbdaviai. Nors pradžioj buvo nustatyta, kad vairuotojas mokės už kiekvieną netinkamai atliekamo poilsio valandą 60 eur baudą, o verslininkas 180 eur, galutinai nuspręsta, kad bauda bus fiksuoto dydžio. Vairuotojas, kuris 45 valandų pertraukai liks kabinoje, mokės 500 eurų, o darbdavys už kiekvieną savo vairuotoją, kuris nesilaikys naujų reikalavimų - 1500 eur baudą.

 

Baudos suma buvo jau galutinai nustatyta ir įrašyta į Bussgeldkatalog - baudų katalogą. Kaip informuoja BAG (Bundesamt für Güterverkehr) atstovas spaudai, “baudos suma buvo išrinkta greitkelių klajoklių atbaidymui”.

 

Kad išvengti baudos, darbdaviai gali siųsti savo vairuotojus savaitgaliui namo, užtikrinti nakvynę viešbutyje arba pasiūlyti analogišką sprendimą, kur būtų atitinkamos sanitarinės ir nakvynės sąlygos. Kontrolę galės vykdyti policija, BAG inspektoriai ir muitinės tarnybos pareigūnai.

 

Draudimas nakvoti transporto priemonės kabinoje. Atsisiųskite nemokamą vadovą

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ko labiausiai tikitės iš rajono valdžios?