2018-11-20, antradienis, 00:03.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:59, leidžiasi 16:07, dienos ilgumas 8:7.

Veteranų stalo teniso varžybos Grinkiškio seniūno taurei laimėti

2018-11-02, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Praėjusį savaitgalį Grinkiškio J. Poderio gimnazijos sporto salėje vyko rajono veteranų stalo teniso varžybos Grinkiškio seniūno taurei laimėti.

Moterų grupėje 3-ją vietą laimėjo Rima Kurauskienė, 2-ją vietą – Rasa Daugelienė, 1-ją – Lina Našlėnienė. Vyrų grupėje 3-ją vietą užėmė Vytautas Samulionis, 2-ją – Kęstutis Šiurna, 1-ją – Antanas Mažučiūnas. Mišrių dvejetų grupėje treti buvo Rimos Kurauskienės ir Antano Mažučiūno duetas, 2-ąją vietą pelnė Rasa Daugelienė ir Kęstutis Šiurna, 1-ąją – Lina Našlėnienė ir Vytautas Samulionis.

Apdovanojimus įteikė Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė. Varžybas rengė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus metodininkas Vitalijus Survila.

Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro inf.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Radviliškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę