2018-04-24, antradienis, 20:59.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:54, leidžiasi 20:37, dienos ilgumas 14:43.

Vaikų gynimo dieną – renginiai vaikams

2017-06-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Vaikų gynimo dieną – renginiai vaikams

Birželio 1-ąją mažiesiems Radviliškio rajono gyventojams dovanotos šypsenos, sporto renginiai, atnaujinta žaidimų erdvė, edukacijos ir kitokios pramogos.

 

 

Terasoje prie Civilinės metrikacijos skyriaus paradinio įėjimo susirinkusiems mažiesiems radviliškiečiams suorganizuota pirmoji birželio 1-osios šventė. Čia juos pasitiko įdomiai papuošta erdvė: norintieji galėjo pažvejoti, nusifotografuoti prie šiaudinio arkliuko, su ponų apdarais. Mažuosius radviliškiečius žaidino, prakalbinti bandė, sportuoti mokė Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutėׅ“ bendruomenė, šventei pasirengti padėjo Šeduvos kultūros ir amatų centras, Šeduvos globos namai ir Pavartyčių bendruomenė. Didesnieji vaikai, darželinukai, piešė ant asfalto, skaitė knygeles, šoko ir dainavo. Visiems šventėje apsilankiusiems mažyliams, gimusiems 2016 metais, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis įteikė padėkas-pažymėjimus, liudijančius jų apsilankymą pirmojoje jų gyvenime Vaikų gynimo dienoje. Smagiai vėjyje vaikų rankose plaikstėsi balionai, sukosi vėjo malūnėliai, tarsi liudydami apie nerūpestingą vaikystę.

 

 

Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke prie Latvių kultūros centro atidaryta atnaujinta žaidimų erdvė. Radviliškio miesto vietos veiklos grupė kartu su institucijų-partnerių – V. Kudirkos ir Gražinos pagrindinių mokyklų – bendruomenių atstovais bei Radviliškio kultūros centro darbuotojais savanoriškais pagrindais atnaujino Radviliškio miesto parke esančią aktyvią laisvalaikio zoną, kurioje yra įrengti labirintas, šachmatų lenta bei kiti žaidiminiai akcentai. Tai – projekto „Labirintu į kultūrines iniciatyvas ir savanorystę“ rezultatas. Šventiniame atidaryme smagiai koncertavo V. Kudirkos pagrindinės mokyklos mokiniai, susirinkusius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Radviliškio miesto VVG vadovė Lena Skriptienė, Radviliškio miesto kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Indrė Ginkevičienė.

 

 

Birželio 1 dieną į Grinkiškio pramogų ir šokių salę rinkosi šventiškai nusiteikę vaikai, Grinkiškio J.Poderio gimnazijos ir Pašušvio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai, patys mažiausieji Grinkiškio miestelio gyventojai. Gražios vaikystės šventės proga vaikus sveikino Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė, linkėdama vaikams pačių gražiausių vasaros dienų ir sveikiems sugrįžti rugsėjo 1-ąją į mokyklą. Plojimais vaikai priėmė šilčiausius sveikinimus ir saldžiąją dovanėlę nuo Grinkiškio J. Poderio gimnazijos direktoriaus Broniaus Aleknos. Sveikinimus-šokius vaikams skyrė Grinkiškio pramogų ir šokių salės mažieji šokėjai (vadovaujami Domo Dveilio). Savo koncertą vaikams padovanojo Šeduvos gimnazijos šokių studija „Vaivorykštė“ (vadovas Astijus Poška). Į edukacinę pamokėlę visus vaikus, tėvelius, mokytojus pakvietė mokytoja Rasa Poškienė, vaikai piešė vasarą, gamtą, mokytojai ir tėveliai spalvino paukštelius ir už skanėstus dėkojo Grinkiškio Kredito Unijos atstovams.

 

 

Šiaulėniškių bendruomenės Tarptautinę vaikų gynimo dieną pristatė bendruomenės vykdomą projektą Vaikų dienos centras „Spindulys“. Šventėje dalyvavo ir visus vaikus su švente sveikino Radviliškio rajono savivavldybės direktorė Jolanta Margaitienė, Šiaulėnų seniūnijos seniūnė Ieva Bliznikienė, Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos direktorius Vytautas Jarašiūnas, Šiaulėnų seniūnijos socialinės darbuotojos. Šventėje vaikai piešė, kūrė ketureilius, vyresnieji šventės dalyviai rungėsi virvės traukimo varžybose. Vaikai turėjo galimybę visą dieną šėlti ant batutų, vaišintis ledais ir kitais saldumynais. Visi dalyvavusieji šventėje buvo apdovanoti minkštais žaislais. Pasibaigus šventei, vaikai išėjo namo maloniai pavargę, patyrę daug teigiamų emocijų ir įspūdžių, kurie išliks visą vasarą.

 

 

Daugiau fotografijų iš šventės galite pamatyti čia.

 

 

Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė atsisveikino su pavasariu ir pasitiko žalią, žydinčią ir kvepiančią vasarą jau šeštą kartą minėdami „Augalų žavadienį 2017“. Įspūdinga ir žydinčia eisena džiaugėsi visi Šeduvos gyventojai ir svečiai, o eisenos dalyviai praktiškai išbandė konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2017 įgytas žinias apie saugų elgesį kelyje.

 

 

Pociūnėliuose vaikus sukvietė Šypsenų šventė. Pociūnėlių miestelio bendruomenė ir Pociūnėlių kultūros darbuotojai birželio 3 d. organizavo Šypsenų šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai, tėveliams bei šeimoms. Susirinkusiesiems meninę programą parengė Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pirmokai (mokytoja Audronė Macijauskienė), Pociūnėlių kultūros namų folkloro ansamblis ,,Garduva“ (vadovė Genovaitė Vorienė). Pažiūrėti programos į senąjį miestelio parką susirinko nemažai žmonių. Galėjai sutikti įvairaus amžiaus tėčių ir mamų, senelių ir močiučių, vaikų.

 

 

Daugelio veiduose iš tiesų švietė šypsenos. Šventėje ypač daug dėmesio buvo skirta vaikams. Jų laukė daugybė linksmų ir įdomių užduočių: tapyba ant plėvelės, estafetės, smiginis, ,,viščiukų futbolas“. Vaikai gamino popierinius malūnėlius, ant jų rašė linkėjimus tėveliams ir pasauliui. Šventėje ypač aktyviai dalyvavo Pociūnėlių vaiko dienos centras ,,Spindulėlis“ kartu su pedagoge Aušra Sadzevičiene ir Skėmių vaiko dienos centras ,,Saulės vaikai“ kartu su konsultante Vida Tamulyte bei Skėmių kaimo bendruomenės pirmininke Birute Sliosoriene. Šventėje padėkota bendruomenės nariams, kurie prisideda prie miestelio renginių organizavimo. Jolantos ir Remigijaus Bielinskų šeima, jų sūnus  Remigijus ir Loreta Novogrodskytė sulaukė gražių padėkos žodžių. Šventėje apsilankė ir baikeriais, priklausančiai klubui ,,Lokiai“. Atvykti į šventę juos pakvietė pociūnėlietis Rimantas Garuckas. Baikeriai vaikams atvežė saldainių. Juos perdavė baikeris Aurimas Gaidžiūnas, Lietuvos Respublikos Seimo narys. Jis pasveikino visus šventės dalyvius. Vaikai ir suaugusieji apžiūrėjo baikerių plieninius žirgus, klausėsi pasakojimo apie juos, fotografavosi, buvo pavėžinti.

 

Daugiau akimirkų iš birželio 1-osios šventės galite pamatyti čia.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ko labiausiai tikitės iš rajono valdžios?