2018-06-21, ketvirtadienis, 12:57.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Vaikų futbolo turnyras „Vasara-2017“

2017-08-24, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Vaikų futbolo turnyras „Vasara-2017“

Radviliškyje vyko jau tradiciniu tapęs vaikų futbolo turnyras „Vasara-2017“. Turnyrą organizuoja Radviliškio futbolo sporto kubas „Radviliškis“ ir Radviliškio rajono policijos komisariatas. Partneriai daug dėmesio skiria paauglių užimtumo problemoms spręsti, todėl stengiasi įtraukti kuo daugiau jaunimo į aktyvią sportinę veiklą, didina jaunimo užimtumą per fizinį aktyvumą.

 

Futbolo žaidynes „Vasara-2017“ organizavę ir stebėję Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Linas Valius, futbolo sporto kubo „Radviliškis“ prezidentas Vytautas Simelis bei to paties klubo treneris Mindaugas Urbonavičius, kaip ir kiti susirinkę žiūrovai pasidžiaugė turnyro įtemptomis akimirkomis, puikiais įvarčiais ir gyvomis emocijomis, o apdovanojimų metu žodį tarę vadovai išvien pasidžiaugė tuo, kad moksleiviai atostogų metu buriasi į komandas ir sportuoja. Linkėjo jiems sportinės ištvermės ir sėkmingų akimirkų ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

 

Tikra žaidynių puošmena ir staigmena tapo Pašušvio (Radviliškio r.) merginų futbolo komanda, kuri metė iššūkį vaikinams bet iškovojo trečią vietą. Jas aplenkė Radviliškio miesto vaikinų komandos - „Kanonieriai“ ir „Traškūnai“.

 

Organizatoriai neabejoja, kad šis turnyras privalo būti tęsiamas, nes tokiomis veiklomis stiprinamas Radviliškio miesto jaunimo bendruomeniškumas, propaguojama sveika gyvensena.

 

Šiaulių AVPK inf.

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?