2018-09-24, pirmadienis, 08:54.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:08, leidžiasi 19:11, dienos ilgumas 12:2.

Ugnis švenčių nežino

2018-03-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Ugnis švenčių nežino

2018-03-11 11:45 Gautas pranešimas, kad Radviliškio r. sav. A. Povyliaus g. 6, daugiabučio pirmame aukšte matoma liepsna, galimai kūrenama šašlikinė. Atvykusi PGP, iškėlė šašlykinę per balkoną ir panešė tolėliau nuo namo.

 

2018-03-11 18:26 Gautas pranešimas, kad Radviliškio r. sav., Tyrulių sen., Polekėlės k., Alyvų g. 17,  dega kaminas ir namo stogas. Atvykus PGP degė kamine suodžiai ir atvira liepsna stogo dalis šalia kamino. Namas mūrinis, vieno aukšto su mansarda, perdanga medinė, stogas daugiašlaitis, dengtas šiferiu. Gaisro metu buvo nuardyta apie 3 m² stogo dangos šalia kamino. Aprūko ir buvo sulieta vandeniu namo palėpė.

 

Šiaulių APGV inf.

Asociatyvi nuotr.

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Radviliškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę