2018-12-19, trečiadienis, 07:40.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Trakuose plaukimo ekete varžybose šauniai pasirodė radviliškiečiai

2018-02-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Trakuose plaukimo ekete varžybose šauniai pasirodė radviliškiečiai

Ledinių maudynių aistruoliai netyla, vos pasibaigus ,,30 dienų eketės iššūkiui“ ir grūdinimosi šventei Palangoje, sveikuoliai vakar, šeštadienį, susirinko į  Trakus, kur susirungė 25 metrų plaukimo ekete rungtynėse.

 

Tokio ilgio eketėje varžybos Lietuvoje vyko pirmąkart. Į jas užsiregistravo apie 150 dalyvių, kurie buvo suskirstyti į keturias grupes – jaunimo, moterų, vyrų ir veteranų.

 

Nepabūgę penkiolikos laipnių šalčio, varžybose dalyvavo ir radviliškiečiai – Augustas Brasiūnas, Virgilijus Melenis, Austėja Pranytė, Marius Aleksiūnas, Tadas Grimaila.  Du Radviliškio rajono atstovai pelnė net prizines vietas. Moterų grupėje Austėja Pranytė pasiekė trečią rezultatą, o veteranų grupėje Virgilijus Melenis buvo antras.

 

manoradviliskis inf.

 

 


 

REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?