2019-06-20, ketvirtadienis, 22:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Tradicinis kuriančių moterų sambūris bibliotekoje

2018-10-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Tradicinis kuriančių moterų sambūris bibliotekoje

Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir neformaliojo ugdymo skyriaus Menų studijos moterų kūrybinių darbų parodos „NE Lietuva (Azija)“ atidarymas. Šiemet, kuriančios moterys, kvietė susipažinti su nepaprastąja Azija, žvelgiant į tolimą kraštą kiek kitokiu būdu – per kiekvienos iš jų prizmę. Pasitelkdamos kvapų, garsų magiją bei tapybos gabumus, moterys siekė kiekvieną iš parodos lankytojų nukelti į egzotiškąjį kraštą.

 

Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė džiaugėsi kiekvienais metais vykstančia Menų studijos paroda. Direktorė neslėpė susižavėjimo, kurį sukelia kiekvienais metais į biblioteką įneštos naujos darbų tematikos, jų spalvų dermės, nematyti vaizdai.

 

 

Menų studijos ir parodos „NE Lietuva (Azija)“ vadovė Irmina Savickienė dėkojo moterims už neblėstantį entuziazmą kuriant, semiantis naujų idėjų. Kvietė būti ryškiomis ir pastebimomis ne tik šį vakarą, bet visada spinduliuoti moteriškumu ir žavėti aplinkinius.

 

Kartu su minėta paroda tą vakarą buvo atidaryta ir tos pačios studijos personalinė Laimos Laiševcevienės tapybos darbų paroda. Pristatydama parodą, moteris tikino, kad tą vakarą ji norinti tik visiems dėkoti. Mokytoja dirbanti Laima pasidalino prisiminimais, kaip kadaise, prasidėję jaukūs ir ilgi pasibuvimai, nedidelėje žmonių grupelėje, davė pradžią tolimesniems kūrybiniams susibūrimams.

 

 

 

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė padėkojo kiekvienai iš moterų dalyvių įteikdama joms padėkas. Skyriaus vedėja pasidžiaugė, kad prie kūrybinės grupės prisidėjo jaunas moksleivis, kuris taip pat turi pastebimą talentą kurti.

 

 

Renginio metu muzikinėmis kompozicijomis susirinkusiuosius džiugino muzikantas Gintas Gasevičius. Šis atlikėjas daugeliui žinomas kaip legendinės grupės „Bix“ narys, šiandien kuriantis graso takelius ir nuolat stebinantis klausytojus netikėtomis mušamųjų vokalo, vaizdinių konceptualizacijomis. Tą vakarą atlikėjas nustebino susirinkusiuosius kūryba be standartų, netelpančia į jokius įmanomus rėmus.  

 

Menų studijos darbų paroda „NE Lietuva (Azija)“ Viešojoje bibliotekoje veiks visą spalio mėnesį.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

Sužinok daugiau. Spausk čia.

Contact form

Šios dienos vardadieniai