2019-04-23, antradienis, 01:34.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:57, leidžiasi 20:35, dienos ilgumas 14:38.

TAU turizmo fakulteto senjorai plėtė akiratį

2018-04-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
TAU turizmo fakulteto senjorai plėtė akiratį

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus patalpose vyko Radviliškio rajono TAU turizmo fakulteto lankytojų užsiėmimas. Svečiuose buvo Vilma Tikuišienė, Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“ direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams, laikinai einanti direktoriaus pareigas ir Lena Skriptienė, Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė.

 

Viešnios trumpai papasakojo apie vaikų globos namus, juose gyvenančius likimo nuskriaustus vaikus ir paragino senjorus savanoriauti. Ypač kviečiami buvę pedagogai. Ir vaikams, ir senjorams tai būtų nauja patirtis. Kai kurie senjorai tuo susidomėjo.

 

Turizmo fakulteto vadovė Danguolė Dabašinskienė supažindino su artimiausia išvyka į Žemaitiją, kuri įvyks balandžio 26 dieną. Kelionių bus ir daugiau – į Neringą, į Krakes...

 

Turizmo fakulteto vaizdo metraštininkas Vladas Adomaitis demonstravo įspūdingus vaizdus iš viso pasaulio. Klausėmės įdomaus pasakojimo apie bučinius, Pietų Korėjos tradicijas. Gavome rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašą.

 

Kaip visada, išsiskirstėme pilni naujų įspūdžių ir minčių.

 

Stasė Kilbauskienė, Radviliškio rajono TAU lankytoja

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai