2018-06-21, ketvirtadienis, 13:02.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Stovykla „Laisvieji aitvarai“ gražių emocijų paliko visai vasarai

2017-06-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Stovykla „Laisvieji aitvarai“ gražių emocijų paliko visai vasarai

Štai ir pralėkė pirmoji vasaros savaitė. Radviliškio miesto kultūros centro organizuotos stovyklos „Laisvieji aitvarai“ dalyviams ji buvo nepaprastai įdomi, linksma, pilna veiklos, užsiėmimų ir kelionių.

 

Birželio 5 d. vykusiame stovyklos atidaryme dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Indrė Ginkevičienė ir vyr. režisierius Vaidotas Katutis. Jie vaikams linkėjo smagiai praleisti laiką ir patirti neišdildomų įspūdžių, o projekto vadovė Vilma Simaitienė atskleidė stovyklos planą: „Pramogauti“.

 

Visą savaitę vaikai sąžiningai vykdė šį planą. Pirmiausia stovyklautojai susiskirstė į žaliųjų ir mėlynųjų komandas, kurioms vadovavo Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojai: Gabrielė Kuraitienė ir Daiva Sirutienė, o tada prasidėjo tikras šėlsmas ir pramogos...

 

Kartu su Radviliškio miesto kultūros centro meno vadovu Edmundu Verpetinsku vaikai šoko nepaprastai smagius šokius. Meno vadovė Daiva Sirutienė su teatro studijos „Išdykėliai“ vaikais organizavo įvairiausius žaidimus. Scenografė Inga Vosyliūtė vaikus įtraukė į meninę veiklą: vaikai piešė ant medžių, gamino vėjo malūnėlius, klijavo, spalvino ir darė daug įdomių darbelių. Kartu su meno vadove Aurelija Meškauskiene stovyklos dalyviai dainavo smagias daineles, kur kiekvienas atliko solo partiją. Na o kartu su meno vadove Rasa Atkočiūniene visi vaikučiai pasijuto tikrais aktoriais surežisuotame mini spektaklėlyje. 

 

Na ir kaip atostogos be kelionių? Apsilankę Šiauliuose esančioje Žaliūkių malūnininko sodyboje vaikai sužinojo kaip senovėje gyveno piemenėliai: ką dirbo, iš ko gamino dūdeles, švilpynes, kokius žaidimus žaidė ir kokio skanumo lauže keptos bulvės. Radviliškio TVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne kiekvienas stovyklautojas turėjo galimybę pajodinėti ant žirgo, sužinojo, kaip juos reikia prižiūrėti. Stovyklos dalyviams didelį įspūdį paliko apsilankymas Kleboniškių kaimo buities muziejuje.

 

Per stovyklos uždarymo šventę vaikai atliko savo pasirodymus: šoko, dainavo, vaidino. Daug šypsenų, juoko ir gražių emocijų visą savaitę trukusi stovykla baigėsi. Planas „Pramogauti“ įvykdytas. Projekto organizatoriai išgirdo daug padėkos žodžių iš vaikų ir jų tėvelių už nuostabiai praleistą laiką ir nepaprastus įspūdžius. 

 

Greit prabėgo pirmoji vasaros savaitė, įsukusi vaikus į „Laisvųjų aitvarų“ sūkurį, kuriame skambėjo vaikiškas juokas, šėlionės, dainos, šokiai ir vasariška nuotaika.

 

Radviliškio miesto kultūros centro organizuotą stovyklą „Laisvieji aitvarai“ finansavo Radviliškio rajono savivaldybė.Projektą rėmė Rasos Gibiežienės įmonė ir IĮ „Santovita“. 

 

Radviliškio miesto kultūros centro inf. ir nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?