2020-04-08, trečiadienis, 04:09.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 06:31, leidžiasi 20:08, dienos ilgumas 13:37.

Sidabrave lankėsi Lietuvos galiūnai

2018-10-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Sidabrave lankėsi Lietuvos galiūnai

Sidabravo seniūnija organizavo simbolinę padėkos Lietuvos stipruoliams dieną. Tądien Lietuvos galiūnai Vidas Blekaitis, Karolis Aleksandravičius, Donaldas Andriulis, Martynas Brusokas ir Lietuvos galiūnų federacijos atstovas Gediminas Ramonas susitiko su mokiniais, seniūnijos bendruomenių atstovais.

 

Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis Sidabravo Švč. Trejybės bažnyčioje, kurias aukojo parapijos klebonas kun. Remigijus Jurevičius. Po Šv. Mišių Sidabravo miestelyje prie galiūnams skirto paminklinio akmens stipruoliai pasodino ąžuoliuką – stiprybės ir ilgaamžiškumo simbolį, kaip liudijimą, kad ir mūsų mažos tautos vyrai stipruoliai garsina Lietuvą visame pasaulyje. Paminklinis akmuo buvo pastatytas 2016 m. liepos mėnesį Sidabrave vykusioms Baltijos šalių stipruolių čempionato finalinėms varžyboms atminti.

 

 

Susitikime su stipruoliais Sidabravo seniūnijoje seniūnas Vidmantas Blužas padėkojo Sidabravą savo vizitu pagerbusiems stipruoliams ir įteikė jiems atminimo suvenyrus.

 

Sidabravo gimnazijoje vykusiame pažintiniame moksleivių ir stipruolių susitikime aktyviai dalyvavo ne tik Sidabravo gimnazijos moksleiviai, bet ir svečiai – Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokinių delegacija. Stipruoliai papasakojo apie savo kasdienybę, kuri žingsnis po žingsnio atveda į pergales. Svarbiausia – režimas: treniruotės, mityba, poilsis, varžybos. Mokiniams tai buvo puiki proga išgirsti gyvenimiškas tiesas iš stipruolių lūpų, motyvacija plačiau domėtis sportu, siekti tikslų.

 

 

Stipruolių susitikime su seniūnijos taryba ir bendruomenių atstovais buvo aptarta, kaip bus toliau bendradarbiaujama su stipruoliais, parodomųjų sportinių varžybų organizavimas ir vykdymas.

 

Sidabravo seniūnijos informacija

Nuotraukos Rimanto Ožalinsko

Contact form

Šios dienos vardadieniai