2019-01-20, sekmadienis, 20:12.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:26, leidžiasi 16:30, dienos ilgumas 8:4.

Šeimų ralyje – 25 komandos iš įvairių Lietuvos vietų

2018-06-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šeimų ralyje – 25 komandos iš įvairių Lietuvos vietų

Radviliškyje ir Radviliškio rajone vyko 100 kilometrų pažintinis šeimų ralis Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti. Dalyviai startavo Radviliškyje ir turėjo surasti atskaitos taškus, o juose – atlikti užduotis.

 

Maršrutas driekėsi per Šeduvą, Sidabravą, Baisogalos dvarą, Grinkiškį, Pašušvį, Minaičių partizanų bunkerį, Šiaulės kalno apžvalgos bokštą, Šiaulėnus, Daugėlaičius. Dalyviai finišavo Radviliškyje, kur su savo automobiliu turėjo įmušti kamuolį į vartus, po to dešimt geriausių komandų pateko į superfinalo rungtį. Čia su specialiai paruoštu automobiliu turėjo įveikti mini slalomo rungtį.

 

Svečių tarpe nugalėjo komanda „Švitrinis popierius“ iš Vilniaus, antri buvo „Bindix“ iš Vilkaviškio, treti – „Zefyras“ iš Šiaulių.

 

Rajono gyventojų tarpe nugalėjo „Avietiniai“ iš Radviliškio, antri liko „Radvilio“ komandos atstovai taipogi iš Radviliškio, treti  – „Baisogalos Kiršinas“ iš Baisogalos. Mero taurę iškovojo „Avietiniai“ iš Radviliškio.

 

Sporto klubo Erdėja inf. ir nuotr.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?