2019-01-20, sekmadienis, 18:47.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:26, leidžiasi 16:30, dienos ilgumas 8:4.

Šeduvos globos namuose saugiai ir aktyviai paminėta Judėjimo diena

2018-05-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šeduvos globos namuose saugiai ir aktyviai paminėta Judėjimo diena

Gegužės 10-oji – Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena, kurią inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija. Ši diena buvo paminėta ir Šeduvos globos namuose. Šventės pradžioje globos namų bendruomenė buvo supažindinama su fizinio aktyvumo reikšme ir nauda sveikatai, drauge buvo atliekama mankšta. Šventėje aidėjo muzika ir puiki nuotaika.

 

Žinia ta, kad judėjimas taip pat vyksta gatvėse ir keliuose. Išeidami pasivaikščioti, pabėgioti, pasivažinėti dviračiais turime elgtis atsakingai. Dalyvaujant Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ gyventojai ir darbuotojai buvo kviečiami rungtis saugiose estafetėse, žaisti įvairius žaidimus. Šeduvos globos namų bendruomenė džiaugiasi turėdama galimybę pasipuošti ryškiaspalvėmis liemenėmis ir keliu ar gatve judėti saugiai. 

 

Jau prieš daugiau nei kelis tūkstančius metų romėnų išminčius Juvenalis teigė: „Sveikame kūne – sveika siela“. Šiandien šie žodžiai yra labai svarbūs, nes judėjimas be skausmo – didžiausias turtas senatvėje. Kartu su palaikomu fiziniu aktyvumu ir mankštomis nepamirštame ir saugaus judėjimo.

 

Šeduvos globos namų informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?