2018-12-19, trečiadienis, 07:07.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Šaukote pristatyta kraštietės knyga „Kaip debesų ėjimas“

2018-03-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šaukote pristatyta kraštietės knyga „Kaip debesų ėjimas“

Šaukote pristatyta čia gimusios ir augusios kraštietės poetės Ritos Dambrauskaitės (1949-2017) eilėraščių knyga „Kaip debesų ėjimas“. Renginį vedė poetės vyras žurnalistas, aktorius, režisierius, iliuzionistas Alvidas Jancevičius, dalyvavo aktorė, skaitovė Gražina Urbonaitė, buvusi Ritos anglų kalbos mokytoja ir auklėtoja Gražvyda Toleikienė bei sūnus  fotografas, operatorius, ornitologas Mantas Jancevičius.

 

Gausiai susirinkusiems šaukotiečiams, pažinojusiems poetę bei jos šeimą, atvykę svečiai papasakojo apie rašytojos Ritos įdomų, turiningą gyvenimą, kūrybą. Buvusi mokytoja prisiminė, kokia Rita buvo vaikystėje, atskleidė jos gabumus, talentą, kūrybiškumą. Aktorė skaitovė Gražina Urbonaitė paskaitė poetės eilėraščių, kurie suvirpino daugelio sielos gelmes. Buvo rodomas ir filmas apie amžinybėn išėjusią poetę, fragmentai iš knygos pristatymo Rašytojų klube, kur apie poetę kalbėjo rašytoja Vidmantė Jasukaitytė, eiles skaitė aktorius Rolandas Kazlas, o aktorius Giedrius Arbačiauskas atliko dainą, sukurtą iš poetės eilių. Visi didžiavosi, kad Šaukoto kraštas užaugino tokią talentingą ir kūrybingą moterį.

 

Visų susirinkusių vardu buvo nuoširdžiai padėkota svečiams už jaukų, dvasingą renginį ir kiekvienam jų įteikta Marijonos Birutės Kudulytės-Navakauskienės knyga „Šaukoto kraštas“, Šaukoto bibliotekos išleistas Šaukoto krašto almanachas „Kūrybos atspindžiai“ ir poetės gimtojo krašto medus. Renginio dalyviams buvo suteikta galimybė įsigyti naująjį leidinį. Renginį organizavo Šaukoto biblioteka.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

 

 

Šaukote pristatyta kraštietės poetės Ritos Dambrauskaitės (1949–2017) eilėraščių knyga „Kaip debesų ėjimas“. Iš kairės: aktorė Gražina Urbonaitė ir poetės vyras Alvidas Jancevičius.

 

Visi renginio svečiai (iš kairės): aktorė Gražina Urbonaitė, poetės vyras Alvidas Jancevičius, buvusi mokytoja Gražvyda Toleikienė, sūnus Mantas Jancevičius ir bibliotekininkė Vida Pužaitienė.

 

Renginyje dalyvavo gausus būrys šaukotiečių.

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?