2018-10-19, penktadienis, 22:28.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:56, leidžiasi 18:09, dienos ilgumas 10:13.

„Rytų kovotojo“ sportininkai turnyre „TIGRO TAURĖ 2018“ iškovojo 14 medalių

2018-04-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Šiauliuose vykusiame WKF karatė turnyre „TIGRO TAURĖ 2018“ dalyvavę sporto klubo „Rytų kovotojas“ sportininkai namo parsivežė 14 apdovanojimų.

KATA rungtyje pirmas vietas savo amžiaus grupėse laimėjo Meda Valiukaitė, Valerija Teider, Gvidas Dišlė ir Motiejus Narkevičius. Antroje vietoje liko Melita Mikalevičiūtė. Trečias vietas iškovojo Matas Briedelis, Erintas Mateliūnas.

KUMITĖ rungtyje pirmas vietas iškovojo Melita Mikalevičiūtė, Gvidas Dišlė. Antrosje vietoje liko Valerija Teider, Mantas Apraničius. Trečias vietas iškovojo Justinas Miakša, Domas Lesickas.

Varžybų atidarymo ceremonijoje Lietuvos karatė asociacijos atstovai įteikė apdovanojimus sportininkams už 2017 metais pasiektus aukštus sportinius rezultatus. Apdovanojimai buvo įteikti ir „Rytų kovotojo“ sportininkams Guodai Elenauskaitei, Gabrielei Jankūnaitei ir Gvidui Dišlei.

Sporto klubo „Rytų kovotojas“ informacija ir nuotraukos

Medienos turgus Šiauliuose

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.