2019-06-20, ketvirtadienis, 22:05.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Rugpjūčio mėnesį išaugo keleivių skaičius traukinių maršrute Radviliškis - Klaipėda

2018-09-26, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Rugpjūčio mėnesį išaugo keleivių skaičius traukinių maršrute Radviliškis - Klaipėda

Paskutinį šių metų vasaros mėnesį „Lietuvos geležinkelių" traukiniais vietiniais ir tarptautiniais maršrutais keliavo beveik pusė milijono keleivių. Palyginti su praėjusių metų rugpjūčio mėnesiu, šiemet keleivių skaičius išaugo net 16 proc.

 

Preliminariais duomenimis, rugpjūtį keleivių skaičius traukiniuose labiausiai išaugo maršrutuose Vilnius-Trakai (30 proc.) ir Radviliškis-Klaipėda (19 proc.). Taip pat gerokai – 50 proc. – ūgtelėjo tarptautiniu maršrutu Vilnius-Minskas keliaujančiųjų skaičius. Rugsėjo mėnesį bendrovė taip pat fiksuoja didesnį keleivių srautą.

 

„Naujausi duomenys rodo, jog keičiasi lietuvių keliavimo įpročiai ir vis labiau vertinamos kelionės traukiniais. Nuolat tobuliname paslaugas ir siekiame skatinti žmones rinktis saugų, patogų ir aplinkai draugišką susisiekimą. Tuo tikslu šiemet vasarą atlikome reikalingus infrastruktūros atnaujinimo darbus, kurių tikslas – gerinti paslaugų kokybę. Tai buvo iššūkis ir mums, ir keleiviams, tad noriu padėkoti už supratimą ir lojalumą", – teigė „Lietuvos geležinkelių" Keleivių vežimo direkcijos vadovas Linas Baužys.

 

Rugpjūtį pagal bendrą keleivių skaičių populiariausi maršrutai išliko Vilnius-Kaunas, Vilnius-Ignalina-Turmantas ir Vilnius-Klaipėda.

 

Iš viso per aštuonis šių metų mėnesius bendrovės traukiniais keliavo 3,4 mln. žmonių – 7 proc. daugiau nei pernai sausio-rugpjūčio mėnesiais.

 

„Lietuvos geležinkeliai" inf.

Asociatyvi nuotr.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai