2018-12-19, trečiadienis, 07:18.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Raudondvaryje skambėjo patriotinės dainos

2018-03-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Raudondvaryje skambėjo patriotinės dainos

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai Raudondvario kultūros namuose aštuntąjį kartą organizuotas rajoninis jaunimo patriotinės dainos festivalis „Tavo daina gimtinei“.

 

Dalyvauti festivalyje šį kartą panoro vienuolika dalyvių: solistų, duetų bei ansamblių iš Radviliškio rajono kultūros įstaigų bei mokyklų. Po sugiedoto valstybės himno susirinkusius svečius, žiūrovus ir dalyvius pasveikino Radviliškio  rajono savivaldybės tarybos narė S. Dišlė bei Pakalniškių seniūnijos seniūnas K. Ulinskas.

 

Kiekvienas šventės kolektyvas ar solistas atliko po dvi dainas, kurių viena privaloma – patriotinė ir skiriama gimtinei Lietuvai. Renginio pabaigoje visiems kolektyvams buvo suteikti apdovanojimai, įteikti prizai. Dalyviams dėkojo ir sveikino svečiai: Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė V.Virbickienė ir jaunimo reikalų koordinatorius R. Aleknavičius.

 

Festivalyje dainą „Mažytė žemė“ padovanojo Raudondvario kultūros rūmų moterų vokalinis duetas – S. Verdingovienė ir M. Selenienė.

 

Dainininkė iš Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro J. Stosiūtė (vadovė E.Zakarkaitė) pelnė spalvingiausios festivalio dalyvės titulą. Tris kolektyvus festivaliui parengė Raudondvario kultūros namų kultūros specialistas V. Selena. Jauniausioji šventės dalyvė R. Bartkevičiūtė tapo jaunatviškiausia dainininke, merginų duetas A. Baslerytė ir E.Musteikytė buvo pripažintas skambiausiuoju, o O. Rabikauskaitė paskelbta nuoširdžiausia atlikėja. Antrą kartą festivalyje dalyvavo solistė iš Šniūraičių pramogų ir šokių salės S. Lazauskaitė (vad. A. Motiejūnienė), merginai suteikta sceniškiausios atlikėjos nominacija, ji ne tik dainavo, bet ir sau akompanavo labai originaliu instrumentu – havajietiška gitara ukulele.

 

Festivalio rengėjai džiaugėsi pirmą kartą į šventę  atvykusiais  Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos solistais, kuriuos parengė muzikos mokytojas A. Miškinis. Vaikinų duetas N. Jokubaitis ir  R. Masiliūnas pelnė patriotiškiausio festivalio dalyvio nominaciją, solistė J. Butkevičiūtė pavadinta lyriškiausia dainininke, septintokė R. Jurpalytė – muzikaliausia atlikėja. Baisogalos gimnazijos ansamblis (vad. T. Kanapinskas) paskelbtas originaliausiu festivalio dalyviu. Solistė A. Valavičiūtė  iš Daugėlaičių pramogų ir šokių salės (vad. R. Ivoškienė) pelnė romantiškiausios atlikėjos nominaciją.

 

Artistiškiausio dainininko nominaciją pelnė radviliškietis, žinomas Lietuvoje atlikėjas, muzikantas N. Šukutis, atlikęs ne tik dvi festivalio dainas, bet dar linksminęs visus susirinkusius po visų dalyvių pasirodymų savo smagiomis dainomis. Jis pelnė ir publikos numylėtinio nominaciją, kurią suteikė balsuodami žiūrovai.

 

Festivalio  dalyviai parašė palinkėjimus Lietuvai specialiame paveiksle. Po apdovanojimų visi festivalio dalyviai sudainavo dainą „Ąžuolai žaliuos“ , įsiamžino bendroje nuotraukoje.

 

Visi džiaugėsi gražia šio festivalio jaunimo patriotine nuotaika ir šventišku kolektyvų  bendravimu, jaunųjų atlikėjų nuoširdžiai atliktomis dainomis, skirtomis mylimai gimtinei.

 

Marija Selenienė,

Raudondvario kultūros namų vyr. kultūros specialistė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?