2019-06-20, ketvirtadienis, 23:08.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Radviliškio ŠSPC tenisininkė Mėta Karčemarskaitė pateko į U9 Lietuvos rinktinę

2018-10-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio ŠSPC tenisininkė Mėta Karčemarskaitė pateko į U9 Lietuvos rinktinę

Vilniuje vykusiame U9 atrankos teniso turnyre Mėta Karčemarskaitė užėmė antrą vietą, ir iškovojo teisę ginti Lietuvos rinktinės garbę SEB Futures Cup 2018 turnyre, kuris vyko spalio 6-7 dienomis Taline.

 

Tai pagrindinis Baltijos šalių vaikų turnyras kuriame dalyvauja 13m. ir jaun., 11m. ir jaun. ir 9m. ir jaun. amžiaus grupių sportininkai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Mėtos pasirodymas Lietuvos teniso devynmečių rinktinėje nebuvo toks sėkmingas. Mėta nepasipriešino Latvijos atstovei ir pralaimėjo 0:4 ir 1:4. Žaisdama su Estijos atstove Mėta turėjo geras galimybes laimėti, nuo pergalės ją skyrė tik vienas taškas, dėja kelios padarytos klaidos privedė prie antro pralaimėjimo 4:2, 3:5 ir 6:7. Dvejetų susitikime su Estija taip pat buvo galimybė sužaisti geriau, čia buvo pralaimėta įtemtoje kovoje 3:5, 3:5.

 

Su Latvija dvejetai nebuvo žaidžiami, nes bendram rezultatui įtakos neturėjo. Vertinant Mėtos pasirodymą reikėtų pažymėti, kad tai buvo pirmas tarptautinis turnyras atstovaujant Lietuvos rinktinę, susitvarkyti su atsakomybe ir įtampa buvo sunku. Ateityje ši patirtis padės sunkumus įveikti ir siekti pergalių.

 

 Treneris  Saulius Andriušaitis

 

Sužinok daugiau. Spausk čia.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai