2019-01-20, sekmadienis, 19:07.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:26, leidžiasi 16:30, dienos ilgumas 8:4.

Radviliškio bibliotekoje paminėta Šeimos diena

2018-05-16, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Radviliškio bibliotekoje paminėta Šeimos diena

Radviliškio  viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos į popietę „Diena, kuri kviečia ir jungia“ pakvietė Vinco Kudirkos progimnazijos priešmokyklinio ugdymo „Giliukų“ ir „Riešutėlių“ grupių vaikus, jų tėvelius bei mokytojas Aldoną Brasiūnienę ir Dianą Onaitienę. Vaikai iš anksto ruošėsi šiai šventei: padedami tėvelių ir mokytojų, darė knygeles „Aš esu“, kūrė joms iliustracijas, kas jau mokėjo, patys užrašė tekstą, kitiems padėjo mokytojos. Knygutės išėjo labai originalios ir gražios. Jos puošė Viešosios bibliotekos konferencijų salę viso renginio metu. Svarbiausia, kad knygas vaikai darė kartu su savo šeimos nariais, pasitardami, pasidalindami prisiminimais, tiesiog būdami kartu.

 

Susirinkusiuosius pasveikino Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė, Vaikų literatūros skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė. Viešosios bibliotekos lėlių teatro „Boružėlė“ artistės šventės dalyviams parodė G. Lukšaitės sukurtą pamokančią miniatiūrą „Žvėreliai apie skaitymo naudą“, kurioje teigiama, kad „skaitymas – vitaminai, sveikata, ir kad labai svarbu turėti laiko dėl savo vaiko“.

 

Šeimos dienos proga mokytojos A. Brasiūnienė ir D. Onaitienė apdovanojo aktyviausius savo grupių vaikus, kurie per metus perskaitė daugiausia knygučių ir „užaugino“ gausų žiedlapių derlių ant skaitymo obels. Kiekvienas iš jų gavo po padėkos raštą.

 

Po renginio tėvelių laukė ekskursija po knygų namus, o vaikai tuo metu smagiai laiką leido Žaislotekoje. „Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“ – tokiais prasmingais Bruno Ferrero žodžiais apie šeimą ir baigėsi Šeimos dienos šventė bibliotekoje.

           

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

 

Susirinkusiuosius į šventę sveikino Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė.

 

Šeimos dienos proga mokytojos Aldona Brasiūnienė ir Diana Onaitienė apdovanojo aktyviausius savo grupių ugdytinius, kurie per metus perskaitė daugiausia knygų.

 

Vaikučių gamintos knygutės papuošė Viešosios bibliotekos konferencijų salę.

 

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?