2017-10-23, pirmadienis, 21:36.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:04, leidžiasi 17:59, dienos ilgumas 9:54.

Priėmus direktyvą, policija negalės ptatęsti leidimų tam tikros kategorijos ginklams (3)

2017-06-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Priėmus direktyvą, policija negalės ptatęsti leidimų tam tikros kategorijos ginklams

2017 m. gegužės 17 d. priėmus Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą dėl ginklų įsigijimo ir laikymo kontrolės, valstybės narės privalo nepratęsti leidimų asmenims, kurie vėliau nei 2017 m. birželio 13 d. registravo B kategorijos ginklus, šios Direktyvos priskirtus A kategorijai:

 

     1. Automatinius šaunamuosius ginklus, kurie buvo perdirbti į pusiau automatinius šaunamuosius ginklus.


  2. Centrinio įskėlimo šoviniais šaudančius pusiau automatinius šaunamuosius ginklus:
    2.1. trumpuosius šaunamuosius ginklus, iš kurių be pakartotinio užtaisymo galima iššauti daugiau kaip 21 šovinį, jei dėtuvė, į kurią telpa daugiau kaip 20 šovinių, yra to šaunamojo ginklo dalis arba į jį yra įdėta nuimama dėtuvė, į kurią telpa daugiau kaip 20 šovinių;
   2.2.  ilguosius šaunamuosius ginklus, iš kurių be pakartotinio užtaisymo galima iššauti daugiau kaip 11 šovinių, jei dėtuvė, į kurią telpa daugiau kaip 10 šovinių, yra to šaunamojo ginklo dalis arba į jį yra įdėta nuimama dėtuvė, į kurią telpa daugiau kaip 10 šovinių.

 

   3. Pusiau automatinius ilguosius šaunamuosius ginklus (šaunamuosius ginklus, kuriais iš  pradžių numatyta šaudyti pridėjus prie peties), kurių ilgį galima sumažinti iki mažiau kaip 60 cm  neprarandant jų funkcijų naudojant sulankstomą ar teleskopinį apsodą arba apsodą, kurį galima pašalinti nenaudojant įrankių.

 

  Kaip teigia policijos licencijavimo specialistai, šiuo metu nėra teisinio pagrindo riboti šių ginklų įsigijimą, tačiau yra nustatytas imperatyvus reikalavimas nepratęsti leidimų turintiems šiuos ginklus, įsigytus nuo š. m. birželio 14 d.

 

    Policijos departamento informacija


 

 
 
Contact form

 

Susan Pignio 2017-10-08 21:43:19 IP: 105.112.39.44

Ar jums reikia skubios paskolos? Jei taip, susisiekite su mumis dabar adresu spignio192@gmail.com, jei norite gauti daugiau informacijos.

 

Mrw 2017-09-16 07:34:02 IP: 197.210.227.200

GERIAUSIAS DIENA MANO LYRIAI LIETUVOJE REIKALAVIMAI, KAI DIRBANIA MY LOANĄ IŠ REALIOS IR NUOLATINĖS PAJAMOS BENDROVĖ, KURIE PATEIKĖ JOSE LUIS ATSISKAITYMO ĮMONĖU. Aš esu labai linksmas šiandien IR Dieve BLESS JOSE LUIS ATSISKAITYMO ĮMONĖJE. , Mano vardas Lady nura Esu iš Kauno miestelyje Lietuvoje. Esu susituokęs, per pastaruosius 5 mėnesius ieškojęs tikros paskolų bendrovės viskas, ką aš gavau, buvo krūva iš sukčiavimo, kurie privertė mane pasitikėti jais ir pabaigoje dienos, jie paėmė pinigus be jokio atlyginimo, visi mano viltis buvo prarasta, aš supratau ir nusivylėu, manau, kad tai labai sunku maitinti savo šeimą, niekada nenorėjau nieko daryti su paskolų bendrovėmis internete, todėl aš nuėjau skolintis tam tikrus pinigus iš drauge, aš pasakiau jai viską, kas nutiko, ir ji sakė, kad ji gali man padėti ji žino paskolos bendrovę, kuri gali man padėti bet kokia paskolos suma man reikia labai mažos palūkanų normos 2%, kad ji ką tik gavo Paskolą iš jų, ji nurodė man, kaip kreiptis dėl paskolos, aš padariau kaip ji man pasakė, aš kreipiausi su jais el. paštu: (joseluisloans@gmail.com) arba {joseluisloans@yandex.com} niekada netikėjau, bet bandžiau ir mano Didžiausias siurprizas gavau paskolą per 24 valandas, negalėjau patikėti, Aš vėl laimingas ir turtingas, ir aš dėkoju Dievui už tokią paskolą Tokios įmonės vis dar egzistuoja dėl šios sukčiavimo visose vietose, prašau patarti visiems ten, kuriems reikia paskolos (joseluisloans@gmail.com) arba joseluisloans@yandex.com jie niekada nepasieks jūsų, ir jūsų gyvenimas pasikeis, nes mano įvyko. Skubiai susisiekite su "JOSE LUIS" paskolų kompanija šiandien ir gaukite paskolą iš jų, Dievas palaimins JOSE LUIS paskolų bendrovę už jų tikros paskolos pasiūlymą.  Įsitikinkite, kad susisiekėte su "JOSE LUIS" paskola savo paskolai, nes aš gavau paskolą sėkmingai iš šios bendrovės be streso.

 

Amary 2017-09-13 09:07:12 IP: 197.210.47.240

GERIAUSIAS DIENA LIETUVOJE REIKALAVIMAI, KAIP IŠSKIRUOTI PASKOLĄ, KURIUOS PIRKTI NAMĄ iš realios ir grynosios skolinančios įmonės, kurią paskyrė "JOSE LUIS" PASKOLOS ĮMONĖ. Aš esu labai laimingas Šiandien ir Dievas laimingas JOSE LUIS paskolos kompanija , Mano vardas Lady nura. Esu iš Kaunase miesto Lietuvoje. Esu vedęs, aš ieškojau nekilnojamojo paskolos kompanijos per pastaruosius 5 mėnesius, norėdamas nusipirkti namą viskas, ką aš gavau, buvo krūva iš sukčiavimo, kurie privertė mane pasitikėti jais ir pabaigoje dienos, jie paėmė pinigus be jokio atlyginimo, visi mano viltis neteko, aš supratau ir nusivyliau, niekada nenorėjau nieko bendra su paskolų kompanijomis internete, todėl nuėjau skolintis pinigus iš drauge, aš pasakiau jai viską, kas nutiko, ir ji sakė, kad ji gali man padėti ji žino paskolos bendrovę, kuri gali man padėti bet kokia paskolos suma man reikia labai mažos palūkanų normos 2%, kad ji ką tik gavo Paskolą iš jų, ji nurodė man, kaip kreiptis dėl paskolos, aš padariau kaip ji man pasakė, aš kreipiausi į juos el. paštu: (joseluisloans@gmail.com) niekada netikėjau, bet bandžiau ir mano Didžiausias siurprizas gavau paskolą per 24 valandas, negalėjau patikėti, Aš vėl laimingas ir turtingas, ir aš dėkoju Dievui už tokią paskolą Tokios įmonės vis dar egzistuoja dėl šios sukčiavimo visose vietose, prašau patarti visiems ten, kuriems reikia paskolos (joseluisloans@gmail.com) jie niekada nepasieks tave, ir jūsų gyvenimas pasikeis, nes mano įvyko. Skubiai susisiekite su "JOSE LUIS" paskolų kompanija šiandien ir gaukite paskolą iš jų, Dievas palaimins JOSE LUIS paskolų bendrovę už jų tikros paskolos pasiūlymą.  Įsitikinkite, kad susisiekėte su "JOSE LUIS" paskola savo paskolai, nes aš gavau paskolą sėkmingai iš šios bendrovės be streso.

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ko labiausiai tikitės iš rajono valdžios?
manoRadviliškis.lt

Redakcija:
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@manoradviliskis.lt