2019-06-20, ketvirtadienis, 22:20.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Pociūnėliečių pažintis su Raubonių pramogų parku

2018-06-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pociūnėliečių pažintis su Raubonių pramogų parku

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos penktokai ir šeštokai kartu su klasių auklėtojomis birželio 12-ąją leidosi nuotaikingon kelionėn į Raubonių pramogų parką, įsikūrusį Pasvalio rajone. Vaikai aplankė zooparką bei dinozaurų – drakonų ir milžiniškų vabalų parką.

 

Zooparkas – ypač įdomi vieta tiems, kam patinka pabūti gamtoje. Vaikai čia iš tolo grožėjosi žvėrių karaliumi liūtu, rudosiomis meškomis, lūšimi, meškėnu, kitais gyvūnais, prie kurių artintis nedrąsu. Jie noriai bendravo su elniais, triušiais, kengūromis, avelėmis, ožiukais, asilu, poniu, jūros kiaulytėmis. O kiek didelių ir mažų spalvingų paukščių pamatė! Patys gyvūnai ir prie jų narvų pateikta informacija praplėtė mokinių žinias, įgytas pasaulio pažinimo, biologijos, geografijos pamokose.

 

 

Į tolimą praeitį nukėlė dinozaurų – drakonų ir milžiniškų vabalų parkas. Įspūdingos natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų bei judančių drakonų kopijos! Jų vaikai pamatė daugiau kaip dvidešimt. Labai mieli pasirodė didžiuliai vabalai: žiogas, boružė, svirplys. Įdomu buvo apžiūrėti juos visus. Vaikai bandė įsivaizduoti, kaip reikėtų gyventi kartu su dinozaurais, drakonais. Jie turėjo progos įsitikinti, kokia nuostabi mūsų planeta buvo senų senovėje, kokia išskirtinė savo grožiu yra dabar.

 

Neapsakomą džiaugsmą vaikams dovanojo parke esantys atrakcionai! Keli batutai, mašinėlės, burbulai ant vandens vaikus traukte traukė. Nebuvo nė vieno, kuris nenorėtų išbandyti savęs atrakcionuose. Nors atrakcionai reikalavo nemažai fizinių jėgų, vaikai neatrodė pavargę. Spindinčios akys, plačios šypsenos, džiugūs balsai sakyte sakė, kad jie išties laimingi!

 

 

Prieš išeidami iš parko, vaikai aplankė buities muziejų. Juos ypač domino troba, pilna senovinių daiktų. Rodos, daiktai pasakote pasakojo, kaip gyveno Pasvalio krašto žmonės prieš kelis ar keliolika dešimtmečių. Vaikai džiaugėsi, galėdami įvardinti senovinius daiktus, pasakyti, kam jie buvo naudojami. Šitaip pagilintos istorijos, lietuvių kalbos žinios.

 

Penktokai ir šeštokai išvyka į Raubonių parką labai patenkinti! Jie pamatė daug naujo ir įdomaus, praplėtė pamokose įgytas žinias, turiningai ir linksmai praleido laiką.

 

Roma Buivydienė, Ona Gailiūninenė,

5 ir 6 klasių auklėtojos

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai