2019-04-23, antradienis, 01:04.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 05:57, leidžiasi 20:35, dienos ilgumas 14:38.

Papušynio kaimo bendruomenė varžėsi viktorinoje „100 klausimų apie Lietuvą“

2018-04-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Papušynio kaimo bendruomenė varžėsi viktorinoje „100 klausimų apie Lietuvą“

Papušynio kaimo bendruomenės nariai dalyvavo viktorinoje „100 klausimų apie Lietuvą“, skirtoje Lietuvos atkūrimo šimtmečiui. Bendruomenės nariai turėjo puikią galimybę ne tik pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą, bet ir daug naujo sužinoti.

 

Viktoriną sudarė penki turai po 20 klausimų: „Lietuvos istorija“, „Lietuvos geografija“, „Lietuvių kalba ir literatūra“, „Lietuvių mitologija, papročiai, tradicijos“ ir „Lietuvos kultūra ir sportas“. Penkios komandos aktyviai rungėsi, atsakinėjo į pateiktus klausimus.

 

Suvedus rezultatus, paaiškėjo, kad I vietą užėmė daugiausia taškų surinkusi komanda „Žiedų gatvės entuziastai“. II vietą laimėjo komanda „Pavasaris“, o III vietą – komanda „Saulėtekis“. Šioms komandoms buvo įteikti diplomai ir saldžios dovanos, o likusioms „Miškinių“ ir „Žvejų gatvės“ komandoms – padėkos raštai ir paguodos prizai.

 

Pertraukėlių metu renginyje skambėjo lietuviška muzika, dalyviai grožėjosi ekrane rodomais nuostabiais Lietuvos vaizdais.

 

Viktorinos prizus įsteigė rėmėjos – konditerės mama su dukra Danguolė ir Lijana. Viktorinai klausimus parengė ir renginį vedė Šaukoto bibliotekininkė Vida Pužaitienė.

 

Visi viktorinos dalyviai dėkojo organizatoriams už turiningai praleistą laiką ir pasiūlė ateityje organizuoti daugiau panašių renginių.

 

Papušynio kaimo bendruomenės inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai