2018-06-21, ketvirtadienis, 13:01.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Pakiršinio vaikų vasaros stovykla „Būryje draugų – šokti smagu“

2017-06-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pakiršinio vaikų vasaros stovykla „Būryje draugų – šokti smagu“

Baisogalos mokyklos-darželio  Pakiršinio pradinio ir ikimokyklinio ugdymo skyriuje buvo organizuota vaikų vasaros stovykla „Būryje draugų–šokti smagu“.

 

Kaip ir kiekvienais metais, pirmoji stovyklos diena buvo skirta susipažinimui su veiklos planu, skanduotės ir herbo kūrimui. Be to, stovyklautojai pynė apyrankes iš gumyčių ir dovanojo vienas kitam.

 

Antroji stovyklos diena buvo pavadinta „Muzikos diena“. Vaikai spėliojo dainų atlikėjus bei pavadinimus. Sprendžiant iš to, kaip vaikams sekėsi spėlioti, galima teigti, jog vaikai klausosi tiek lietuviškos, tiek užsienio dainininkų muzikos. Vaikams labai patiko dainuoti karaoke ir šokti.

 

Trečioji diena – „Šokio diena“. Vaikai šoko ratelius, žaidė žaidimus. Jiems labai patiko diskoteka. Dalis stovyklautojų ėjo į Vainiūnų kaimo biblioteką, ten jie įdomiai pabendravo su bibliotekos vedėja.

 

Ketvirtą stovyklos dieną vaikai piešė ant savo veidų, darė gražias tatuiruotes. Paskui tai įamžino pačių darytose asmenukėse. Be to, šią dieną kita dalis stovyklautojų irgi apsilankė Vainiūnų kaimo bibliotekoje juos priėmė bibliotekos vedėja E. Ryšytė. Be to, vaikams labai patiko dalyvauti loterijoje, kurioje kiekvienas iš jų gavo po knygelę.

 

Penktoji diena buvo skirta kelionėms. Pakiršinio skyriaus stovyklautojai kartu su Baisogalos mokyklos – darželio draugais vyko į Skėmius. Skėmiuose vaikai žiūrėjo spektaklį.

 

Šeštąją dieną pavadinome „Sporto diena“. Kadangi stovyklautojai žino, kad sportas – sveikata, tai jie sportavo, dalyvavo estafetėse. Po aktyvaus sporto vaikai rungėsi šaškių turnyre.

 

Paskutinė diena, kaip paprastai, skirta stovyklos veiklos aptarimui ir iliustravimui. Stovyklautojai ant ilgo lapo piešė draugystės šimtakojį. Po kūrybinio darbo, bibliotekos vedėja E. Ryšytė padėkos raštais ir dovanėlėmis apdovanojo daugiausiai knygų perskaičiusius vaikus.

 

Stovyklos vadovė Areta Janušonienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?