2017-06-25, sekmadienis, 15:03.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Oro gynybos bataliono kariai jėgas išbandė futbolo aikštėje

2017-06-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Oro gynybos bataliono kariai išbandė savo jėgas futbolo aikštėje. Varžybose dalyvavo visų baterijų ir štabo komandos. Iš penkių, varžybose dalyvavusių komandų, geriausia ir sportiškiausia pripažinta bataliono Štabo komanda - užėmė 1 vietą, 2-ąją vietą iškovojo 2-oji oro gynybos baterija, o 3 vietą laimėjo – 3-ioji oro gynybos baterijos komanda.

Bataliono štabo viršininkas, mjr. Ovidijus Pilitauskas, stebėjęs šias rungtynes, liko labai patenkintas spotiniu karių ryžtu. Pasibaigus varžyboms, jis padėkojo visems kariams už puikų žaidimą, įteikė diplomus, geriausiems žaidėjams – dovanėles, o komandai nugalėtojai –taurę.