2018-12-19, trečiadienis, 07:18.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Nepabostanti tradicija

2018-03-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Nepabostanti tradicija

Pasitikdama ateinantį pavasarį kovo 2 dieną Baisogalos gimnazijoje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė, organizuojama aštuntų klasių mokinių. Antrajame aukšte apsigyveno Jomarko ulyčios naujakuriai, o Kermošiaus skersgatvyje vos tilpo prekiautojai: 5-8 klasių mokiniai puikavosi gardžiais kepiniais, įvairaus skonio gėrimais ir kitais skanumynais. Netrūko ir kviestinių svečių - miestelio ir apylinkių bendruomenės narių bei tėvų, gebančių sukurti puikių meno dirbinių. Dailės mokyklos mokiniai drauge su mokytojomis I. Ginkevičiūte ir R. Brazdžioniene  visus džiugino keramikos dirbiniais.

 

 

Baisogalos neįgaliųjų dienos centro vadovė V. Kazickienė ir kelios narės pristatė įvairių mezginių kolekciją. Viešnia iš Pakiršinio džiugino odos papuošalais. Kaip visada, originaliais darbais išsiskyrė I. Rimkūnienė, gimnazijos tarybos narė, atstovaujanti mokinių tėvams. Naujiena – technologijų mokytojos E. Buivydaitės, dirbančios pirmus metus gimnazijoje,  odos papuošalai.

 

 

Be įprasto prekybos šurmulio, buvo ir edukacinė programa. Gimnazijos fojė-turgaus aikštėje-vyko aukštaičių ir žemaičių tautinių kostiumų, kuriuos dėvėjo aštuntokų klasės vadovės R. Vasiliauskytė ir L. Bagdonienė, pristatymas ir viktorina. Šokių mokytoja J. Kačiukevičienė pakvietė mugės dalyvius pašokti liaudies šokius ir pažaisti liaudiškus žaidimus. Jai talkininkavo tautinius rūbus dėvinčios aštuntokės. Tradicinėje šventėje dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė.

 

Birutė Gedžiuvienė

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?