2018-12-19, trečiadienis, 07:16.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Nacionaliniame forume „Darom“ – Šeduvos gimnazijos atstovai

2018-03-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Nacionaliniame forume „Darom“ – Šeduvos gimnazijos atstovai

Šeduvos gimnazijos mokiniai kartu su mokytojomis Dovile Šerpetaukiene ir Aušra Mickute dalyvavo LR Vyriausybės Nacionaliniame forume „Darom“.

 

Oficialus šio forumo globėjas - LR Vyriausybės ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Šių metų forumo tikslas – įtvirtinti „Darom“ ir valstybės institucijų, nevyriausybinių organizacijų, verslo įmonių partnerystę bei aktyviau bendradarbiauti ne tik įgyvendinant kasmetinę atliekų rinkimo akciją, bet ir 1000 socialinės, kultūrinės, visuomeninės, švietimo ar aplinkosaugos srities projektų.

 

Pirmąją renginio dalį LR Vyriausybėje susirinkusius dalyvius sveikino LR Vyriausybės ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

 

Forumo metu buvo aptariama Lietuvos situacija aplinkosaugos srityje ir pristatomi VšĮ „Mes Darom“ nuveikti darbai,  šimtmečio „Darom 2018“ aplinkos tvarkymo planas, supažindinama su nauja „Darom“ iniciatyva – World clean up day, kuri bus organizuojama rugsėjo 15d. Antroje forumo dalyje mokiniai ir mokytojai dalyvavo diskusijoje. 

 

Nacionaliniame forume „Darom“ dalyvavo atstovai iš nacionalinės ir regioninės valdžios: ministerijų, Seimo, savivaldybių, seniūnijų ir seniūnaitijų, atstovai iš mokyklų, universitetų, kolegijų, neformaliojo ugdymo įstaigų, bendruomenių, įvairių įmonių ir organizacijų.

 

Šeduvos gimnazijos informacija

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?