2018-12-19, trečiadienis, 07:23.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Moksleivė iš Pociūnėlių – respublikinio rašinio konkurso „Ar gera būti lietuviu?“ laureatė

2018-03-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Moksleivė iš Pociūnėlių – respublikinio rašinio konkurso „Ar gera būti lietuviu?“ laureatė

VšĮ Šiaulių universiteto gimnazijos skelbtame respublikinio rašinio konkurse ,,Ar gera būti lietuviu?“ sėkmingai dalyvavo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos dešimtokė Loreta Novogrodskytė. B kategorijoje (IX – XII klasės) ji tapo laureate (konkurso A ir B kategorijose iš viso buvo daugiau kaip 200 dalyvių).

 

Šis konkursas – šeštojo festivalio-konkurso Daina.LT 2018  renginių ciklo dalis, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Konkursu moksleiviai buvo skatinami domėtis tautiškumu, etnokultūra, skatinami suvokti save kaip kalbos ir kultūros paveldėtojus, puoselėtojus ir kūrėjus.

 

Loreta Novogrodskytė konkursui pristatė rašinį ,,Džiaugiuosi, kad esu lietuvė“. Rašinyje ji atskleidė savo santykį su gimtąja žeme, tėviškės gamta, su lietuvių kalba, savojo krašto žmonėmis, papročiais bei tradicijomis. Mokinę konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Roma Buivydienė.

 

Dešimtokė Loreta Novogrodskytė apdovanota rašinio konkurso diplomu, patvirtinančiu, jog ji tapo laureate. Diplomą pasirašė Šiaulių universiteto gimnazijos direktorius Juvitas Giniotis, rašinio konkurso komisijos pirmininkė prof. Dr. Džiuljeta Maskuliūnienė, konkurso organizatorė Vida Marcišauskaitė. Mokinei taip pat skirta padėka už dalyvavimą konkurse.

 

Danguolė Kavaliauskienė,

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pradinių klasių ir dailės mokytoja

 


REKLAMA


SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?