2020-09-24, ketvirtadienis, 10:36.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:09, leidžiasi 19:09, dienos ilgumas 12:i.

Mobilieji telefonai – kaip išsirinkti?

2019-07-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Mobilieji telefonai – kaip išsirinkti?

Kai internetinės parduotuvės yra pilnos įvairiausių mobiliųjų telefonų modelių, vieno išsirinkimas iš tiesų gali būti sudėtingas. Tiesa tokia, kad pasirinkimas nėra toks padrikas, kaip gali pasirodyti – visi mobilieji telefonai gaminami atsižvelgiant į potencialių pirkėjų poreikius ir norus, todėl nusistatydami savo kriterijus, tinkamą telefoną rasite visai nesunkiai.

 


Telefono tipas
Ar kiekvieną dieną naudojatės Facebook, Youtube ir elektroniniu paštu? Ar mėgstate žaisti telefonu? Ar dažnai tenka atidarinėti įvairius failus ir tvarkyti juos telefone?


Jeigu į visus klausimus atsakėte neigiamai, tai galbūt išmaniojo telefono jums net nereikia. Nors telefonų rinką yra užplūdę išmanieji telefonai, standartiniai mobilieji telefonai taip pat nėra pamiršti – apgalvokite tai.


Operacinė sistema
Jei jau nusprendėte, kad jūsų pirkinys bus išmanus, tada teks rinktis operacinę sistemą – iOS arba Android. Tai yra dvi dominuojančios operacinės sistemos šiandien, abi su savais pliusais ir minusais:


•  Android – nebrangi, lanksti, paliekanti daugiau kontrolės vartotojui
•  iOS – unikali Apple operacinė sistema. Puikiai optimizuota, saugi, bet ne tokia lanksti ir brangi


Kaina
Nors visų išmaniųjų telefonų gamintojai kuria labai panašius produktus, siūlydami beveik identiškus parametrus – visi jie suskirstyti pagal kainą.


Patys brangiausi mobilieji telefonai – Apple. Sekantys gamintojai yra Samsung, HTC, o patys pigiausi – Xiaomi ir Huawei. Tiesa, pastarąjį gamintoją jau būtų galima priskirti ir prabangesnėms klasėms.

 


Ypatybės ir parametrai
Paskutiniai žingsniai link jūsų būsimo telefono – parametrų ir funkcijų pasirinkimas.

 


Dizainas
Išvaizda gali ir nebūti labai svarbi, bet dizainas svarbus praktiškumo atžvilgiu. Ar mėgstate telefoną naudoti viena ranka? – rinkitės mažesnį modelį. Nenaudosite apsauginio dėkliuko? – Venkite modelių su stikline nugarėle.

 


Ekranas
Į telefono ekraną žiūrėsite daug ir dažnai, todėl jis labai svarbus. Atsižvelgti reikėtų ne tik į dydį, bet ir raišką bei technologiją. FULL HD raiška dažnai patenkins visus poreikius. Ekranai gali būti LCD, AMOLED, OLED ir t.t. LED ekranai ryškesni ir sodresni nei LCD.


Foto: Pixabay.com

 

Kamera
Jeigu telefono kamerą naudosite ir fotografijos pomėgiams, tada atkreipkite dėmesį ir į kamerą. Jeigu perkate internetu, pasidomėkite atsiliepimais – ką mano telefono savininkai.Foto: Senukai.lt

 

Baterija
Jei nenorite telefono įkrauti kiekvieną dieną, tada rinkitės modelį su talpesne baterija. Ilgesnį tarnavimo laiką užtikrins modeliai su bent 4000 mAh talpos baterijomis.

 


Nusistatykite poreikius, nes pasiūla didžiulė
Rinktis tikrai yra iš ko, todėl kuo daugiau poreikių nusistatysite, tuo lengviau išsirinksite tinkamiausią telefoną. Pradėkite nuo savo telefono tipo, operacinės sistemos pasirinkimo ir tada apsvarstykite kitas ypatybes, kaip kamera, ekranas, baterija, procesorius ir t.t.

 


Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt kad pamatytumėte, kokie mobilieji telefonai šiandien aktualiausi, ir kodėl.
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai