2018-12-19, trečiadienis, 07:05.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Metų mero rinkimai: po gyventojų balsavimo etapo – mero Antano Čepononio reitingas teigiamas

2018-02-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Metų mero rinkimai: po gyventojų balsavimo etapo – mero Antano Čepononio reitingas teigiamas

Baigėsi gyventojų balsavimo etapas portalo alfa.lt organizuotuose Metų mero rinkimuose. Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio reitingas šiuose rinkimuose pagal gyventojų balsavimo rezultatus – +22,74 proc. Apie Radviliškio rajono savivaldybės mero veiklą nuomonę iš viso išreiškė 3 609 gyventojai, iš jų 2 215 (arba 61,37 proc.) veiklą įvertino teigiamai, o 1 394 (arba 38,63 proc.) – neigiamai.

 

„Ačiū visiems už išreikštą nuomonę ir pateiktą balsą. Man jie svarbūs visi – ir teigiami, ir neigiami. Vieni reiškia, kad dirbu tinkama linkme, kiti verčia pasitempti, apgalvoti  vieną ar kitą sprendimą. Bet džiugu, kad teigiamų balsų daugiau, kad reitingas teigiamas. Tai reiškia, kad einame tinkama linkme, kad bendras mūsų komandos darbas vertinamas gyventojų“, – sako meras A. Čepononis.

 

Iš viso 60-ties Lietuvos savivaldybių merus įvertino 167 913 gyventojų. Su 60 savivaldybių vadovų veiklos 2017-aisiais įvertinimais galima susipažinti portale www.alfa.lt.

 

Kovo pradžioje prasidės paskutinis Metų mero rinkimų etapas – apie Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių veiklą sės diskutuoti ekspertų komisija.

 

Portalo alfa.lt skaitytojų nuomonės sudarys 50 proc. galutinio mero darbo įvertinimo. Tokį pat vertinimo svorį – 50 proc. – turės ekspertų komisija, sudaryta iš projekto partnerių – Laisvosios rinkos instituto ir žurnalo IQ, britų savaitraščio „The Economist“ partnerio Lietuvoje, atstovų.

 

Skelbiant galutinius konkurso „Metų meras“ rezultatus, bus pateikiami apibendrinti ekspertų vertinimo ir portalo alfa.lt skaitytojų įvertinimų rezultatai.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?