2018-12-19, trečiadienis, 07:09.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Mėgėjų teatrų šventė Alksniupiuose

2018-03-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Mėgėjų teatrų šventė Alksniupiuose

Alksniupių kultūros namuose įvyko respublikinė mėgėjų teatrų šventė „Rampų šviesoje – 2018“. Tradiciniame, jau ne pirmus metus vykstančiame festivalyje žiūrovai pamatė šešis spektaklius. Išradingą ir labai melodingą spektaklį „Kolumbo gimtadienis“ pagal Juozą Erlicką parodė Radviliškio miesto kultūros centro teatro studija „TEATRO ABC“ (suaugusieji), režisierė Rasa Atkočiūnienė.

 

Maloniai nudžiugino ir gilų įspūdį paliko kaimynų iš Pakruojo rajono pasirodymas. Rozalimo suaugusiųjų teatras įtaigiai ir labai išradingai pristatė kraštiečio, dailininko Stasio Eidrigevičius poemą „Giedanti gaidžio galva“ (režisierė Danutė Juškienė).

 

 

Radviliškio r. Alksniupių „PILNATIES“ teatras žiūrovams parodė filosofinę dramą pagal Napoleoną Hilą ir Vydūną „Pergudrauti velnią“ (režisierė Laima Didžbalienė). Tai spektaklis apie tai, kad žmones, turinčius baimių, lengva valdyti.

 

 

Žiūrovus sudomino Alytaus Šaulių namų teatro spektaklis – komedija pagal Slavomiro Mrožeko kūrybą „Serenada“ (režisierė Alma Purvinytė). Šios režisierės darbai visada stebina ir džiugina aktualumu, scenine kultūra ir netikėtumais.

 

 

Biržų kultūros centro Papilio skyriaus teatras „Vaidintojų grupė“ žiūrovams pristatė komediją pagal J. Grušą „Žmogus planuoja“ (režisierė Vita Vorienė).

 

Radviliškio r.  Šniūraičių mėgėjų teatras suvaidino komedija pagal Edmundą Untulį „Kažin kas geriau – meilė ar milijonas per pusę?“ (režisierė Audronė Motiejūnienė).

 

Ši šventė jau turi tradicijas, tad kasmet atvyksta vis kiti kolektyvai, o juos stebi ne tik vietos, bet ir iš aplinkinių kaimų, miestelių atvykę teatro mylėtojai. Nuoširdūs teatrų pasirodymai nepalieka abejingų.

 

Parengta pagal Laimos Didžbalienės informaciją

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?