2018-12-19, trečiadienis, 07:05.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Lizdeikos gimnazija siekia tapti Europos Parlamento ambasadore #MEPALietuva

2018-03-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Lizdeikos gimnazija siekia tapti Europos Parlamento ambasadore #MEPALietuva

2004 metų gegužės 1 d. Lietuva tapo pilnateise Europos Sąjungos nare. Esame unikalios ekonominės ir politinės 28 Europos valstybių narių šeimos dalimi. Laisvai keliaujame po Europą, važiuojame dirbti, mokytis į bet kurią  šalį, esame eurooptimistai arba europesimistai, turime eurą, bet ar viską žinome apie ES ir jos institucijas.

 

Lietuvos žmones apie EP priimamus sprendimus ir  Europos Parlamento veiklą informuoja Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje. Jo iniciatyva  2016–2017 mokslo metais Lietuvoje prasidėjo projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ įgyvendinimas. 57 projekto dalyvės, įgyvendinusios projekto reikalavimus (tarp kurių pamokos apie ES ir Europos Parlamentą, informacijos lentynos įkūrimas, Europos dienos šventė ir kt.), tapo mokyklomis - EP mokyklų ambasadorių tinklo narėmis.

 

2017 m. spalio mėn. Radviliškio Lizdeikos gimnazija prisijungė prie projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Pirmiausia bibliotekoje įrengėme  ES informacijos lentyną, nes turėjome daug informacinių leidinių, kuriais nemokamai aprūpina Europos Parlamento Informacijos biuras, esantis Vilniuje. Įvairių dalykų: geografijos, istorijos, pilietinio ugdymo, etikos, tikybos, anglų kalbos, matematikos, lietuvių kalbos, prancūzų kalbos, ekonomikos, mokytojai į savo dalykus integravo programą, kurios  tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje. Taip mokiniai daugiau sužino apie ES, demokratiją, Europos vertybes, savo teises ir galimybes. 15 mokytojų - projekto dalyvių - gavo projekto mokomąją medžiagą: projekto pratybų sąsiuvinius bei integruotų pamokų planus su nuorodomis, prezentacijomis, vizualine informacija ir įsipareigojo integruoti šią medžiagą į pamokas. Įgyvendinti neformaliojo ugdymo veiklas padės aktyvūs mokiniai – jaunesnieji ambasadoriai

 

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokytojai ir jaunesnieji EP ambasadoriai organizuos papildomus renginius su ES teisėkūra ir Europos Parlamento darbu susijusiomis temomis, įtrauks į projekto veiklas kuo didesnę auditoriją ir skleis žinias apie projektą savo tinklalapyje, socialiniuose tinkluose ir kitais kanalais. Svarbiausias renginys - Europos dienos šventė gegužės mėnesį, įtraukiant į ją ne tik gimnazijos, bet ir miesto bendruomenę.

 

Gimnazijos veikla šiame projekte bus įvertinta birželio mėnesį. Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje, vertindamas projekto veiklas, atsižvelgs į pamokų ir dalyvių skaičių, mokyklos dydį, Europos dienos ar papildomų renginių kiekį, mastą ir originalumą, viešinimo mastus ir vietos bendruomenės įtraukimą. Geriausios mokyklos siunčia savo atstovus (3–4 jaunuosius ambasadorius) į Strasbūrą. Po vieną mokytoją iš geriausių mokyklų bus pakviesti į Strasbūrą arba Briuselį. Taigi, tikslas – laimėti bus pasiektas, jeigu visi sutartinai veiksime. Linkiu įdomių pamokų ir renginių.

 

Ana Savickienė,

Lizdeikos gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?