2018-12-19, trečiadienis, 08:25.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Lizdeikiečiai – aktyvūs rašinių konkurso apie sportą dalyviai

2018-03-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Lizdeikiečiai – aktyvūs rašinių konkurso apie sportą dalyviai

Lietuvos sporto muziejus jau 12-tą kartą organizuoja mokinių rašinių konkursą, kuris šiais metais skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Konkurso tikslas – skatinti Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokinius domėtis sportiniu gyvenimu mokykloje ir visuomenėje, olimpiniu judėjimu, aktyviai dalyvauti olimpinio ugdymo programose, stiprinti mokinių fizinį ir dvasinį tobulėjimą. Lizdeikos gimnazijos mokiniai – aktyvūs konkurso dalyviai.

 

 

Lietuvos sporto muziejaus vadovas Pranas Majauskas, sveikindamas konkurso dalyvius, džiaugėsi, kad kasmet sulaukia vis daugiau įdomių ir originalių mokinių rašinių iš įvairių Lietuvos vietų. Šiemet mokiniams siūlyta pasirinkti vieną labiausiai įsiminusį Lietuvos sportininką ir pristatyti jo pasiekimus rašinyje, akcentuojant ne tik fizinius sugebėjimus, bet ir dvasines vertybes: meilę Lietuvai, drąsą, ryžtą įveikiant sunkumus, meilę ir pasiaukojimą artimiesiems, draugams bei aplinkai. Mūsų gimnazijos mokinės Ema Elijošiūtė, Kotryna Žukauskaitė, Rosita Jasaitytė, Rugilė Stasiulytė, Justina Karenauskaitė ir jų mokytojai Diana Onaitienė, Gražina Pilypienė, Rita Šimkuvienė, Sandra Karenauskienė ir Žydrius Burneika vasario 27 dieną buvo pakviesti į mokslinę-praktinę konferenciją, kurios metu apdovanoti rašinio konkurso laureatai.

 

 

Pasak vertinimo komisijos narių, šių metų konkurso darbai išsiskyrė nuoširdumu ir originalumu, nes mokiniai kalbėjo ne tik apie garsiuosius Lietuvos sportininkus, bet ir apie tuos, kurie galbūt turi mažiau medalių ar žymių apdovanojimų, tačiau pasižymi dvasinėmis vertybėmis ir kilniais poelgiais. Mokytojai pastebėjo, kad šis konkursas paskatino vaikus domėtis iš gimtųjų apylinkių kilusiais sportininkais, kurie garsina Lietuvą pasaulyje. Džiugu, kad visi lizdeikiečių darbai buvo pastebėti ir įvertinti atminimo medaliais ir padėkomis, o 3A klasės mokinė Justina Karenauskaitė, rašinyje pristačiusi parolimpietį Mindaugą Bilių, 11-12 klasių mokinių grupėje tapo III-ios vietos prizininke.

 

 

Be to, apžiūrėjome ne tik Sporto muziejaus eksponatus, bet aplankėme ir šalia esantį atnaujintą Maironio lietuvių literatūros muziejų. Vos pravėrus Maironio buto duris, suskambo kanklės ir pasitiko iš portretų žvelgiantis didysis poetas. Muziejuje saugomi autentiški baldai, didžiulė retų knygų biblioteka, puošnūs laikrodžiai, skulptūros ir paveikslai, rankraščiai ir pamokslų rinkiniai, poeto sesers Marcelės rankdarbiai ir muziejininkių įdomūs pasakojimai priminė, kokį gilų pėdsaką šis žmogus paliko mūsų tautos kultūros istorijoje. Naujai įrengtose muziejaus palėpės erdvėse apžiūrėjome Lietuvos tapytojų parodą ir V.Jankausko fotografijos parodą ,,Vydūnas. Gyvenimas, mirtis ir kas toliau...“ Taigi išvyka į Sporto muziejų tapo kultūrine-edukacine veikla, praturtinusia mūsų kasdienybę.

 

Lietuvių kalbos mokytoja Sandra Karenauskienė

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

STATYBINĖS  MEDŽIAGOS  SU  PRISTATYMU  Į  NAMUS

 

    

 

 

UAB „ASIMESTA“ parduoda statybines medžiagas: PAROC akmens vatą, ROCKWOOL, KNAUF, ISOVER mineralinę vatą, gipso kartono plokštes, OSB plokštes, metalo profilius, polistirolo plokštes ir kt. Atveža. Tel. 8614 44403

 


 

REKLAMA


 

 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?