2019-06-20, ketvirtadienis, 22:58.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Lenkijoje rajono savivaldybė sėmėsi naujų idėjų ir patirčių

2018-10-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Lenkijoje rajono savivaldybė sėmėsi naujų idėjų ir patirčių

Į Mazovijos Grodziską Lenkijoje oficialaus vizito nuvykusi Radviliškio rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio, teigia pamačiusi atsinaujinantį, nuolat į priekį judantį miestą.

 

Apsilankyti Mazovijos Grodziske radviliškiečius pakvietė Radviliškyje rugsėjo mėnesį viešėjusi delegacija iš šio Lenkijos miesto. Radviliškis su Mazovijos Grodzisku bendradarbiauja nuo 1995 metų. Susitikime miestų atstovai pasidžiaugė draugiškais santykiais ir pasidalijo patirtimi apie miestuose vykdomus projektus.

 

 

Mazovijos Grodsziko burmistras Gžegošas Benedykčinskis tarptautinio bendradarbiavimo partnerius iš Lietuvos (Radviliškio ir Šiaulių), Austrijos ir Prancūzijos pakvietė į Mediatekos ir viešosios bibliotekos, Baltijos parko atidarymo ceremonijas.

 

 

„Šis vizitas – galimybė įvertinti atsinaujinusį Mazovijos Grodziską, pabendrauti su vietos verslininkais, aptarti būsimas miestų bendradarbiavimo kryptis, apžiūrėti naujus įvykdytus projektus. Pabendravęs su jau daug metų miestui vadovaujančiu burmistru, džiaugiuosi atradęs nemažai sąlyčio taškų: panašus požiūris į miestelėnų gerovę, naujų idėjų generavimas ir projektų vykdymas sieja mūsų miestus. Parsivežiau idėjų dar keletui metų į priekį, kaip galima tvarkyti miesto ir rajono viešąsias erdves, kaip naujomis idėjomis sudominti bendruomenes, ką joms pasiūlyti, kad būtų kuriama žmonių gyvenimo kokybė. Parkai Mazovijos Grodziske nuostabūs, išnaudojami ir žaidimams, ir edukacijoms, ir sportui, ir poilsiui.

 

 

Naujoji mediateka skirta visiems: nuo mažųjų iki vyresnio amžiaus miesto gyventojų. Tai – projektas socialinei integracijai, daug dėmesio skirta senjorams, kad jie neužsidarytų namie, kad eitų į viešas erdves mokytis, tobulėti, bendrauti. Šiame pastate įsikūrusi ir moderni bibliotekos paslaugų zona, vadinamoji mediateka, kurioje įsikurs vaikų, bendroji ir mokslinė bibliotekos“, – sakė Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai