2018-12-19, trečiadienis, 07:28.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Kūrybinės dirbtuvėlės „Aš Lietuvą lipdau po gabalėlį“

2018-03-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kūrybinės dirbtuvėlės „Aš Lietuvą lipdau po gabalėlį“

Nors dar šaltukas truputį kandžiojo skruostukus, anksti ryte Alksniupių pagrindinės mokyklos ketvirtokai kartu su mokytoja Jurgita Miliškevičiūte išsiruošė į svečius. Vaikai, lydimi Alksniupių kaimo bibliotekininkės Alminos Šereivienės, vyko į Šeduvos miesto biblioteką, kur vyko kūrybinių dirbtuvių popietė „Aš Lietuvą lipdau po gabalėlį“, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti. Popietės sumanytojos ir organizatorės – Šeduvos ir Alksniupių bibliotekininkės.

 

Alksniupių pagrindinės mokyklos ketvirtokai, laukdami Šeduvos gimnazijos ketvirtokų, apžiūrėjo Šeduvos miesto biblioteką, vartė žurnalus, knygutes, buvo nustebinti Žaislotekoje esančių žaislų gausa.

 

Kai į biblioteką sugūžėjo Šeduvos gimnazijos ketvirtokai kartu su savo mokytoja Lina Paškevičiene, abiejų mokyklų mokiniai, suskirsčius juos į tris komandas, pasinėrė į kūrybinį darbą. Popietę pradėjo ir trumpai su užduotimis supažindino Šeduvos miesto bibliotekininkė Asta Tamošiūnienė. Vaikams reikėjo užpildyti Lietuvos kontūrą, kuris buvo patiestas ant bibliotekos grindų. Viena komanda turėjo kūrybiškai apipavidalinti Lietuvos pajūrį su jo parkais ir muziejais, antra komanda turėjo pastatyti Kauną su jo pilimis, upėmis,  o trečia komanda turėjo pavaizduoti Vilnių su jo lankytinomis įžymiomis vietomis.

 

Vaikai labai aktyviai ir išradingai ėmėsi kūrybinės veiklos: piešė, lipdė, kirpo ir klijavo. Lietuvos kontūro apipavidalinimui panaudojo ir žaislus, įvairias figūrėles. Visoms komandoms darbas pavyko puikiai. Bibliotekos svečiai, pristatę savo sukurtus Lietuvos miestus, buvo apdovanoti saldžiais prizais. Vaikai Šeduvos bibliotekoje ne tik smagiai praleido popietę, susirado naujų draugų, bet ir pasitikrino savo žinias apie Lietuvą.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

Šeduvos miesto bibliotekoje vyko popietė „Aš Lietuvą lipdau po gabalėlį“.

 

Popietėje dalyvavo Alksniupių pagrindinės mokyklos ir Šeduvos gimnazijos ketvirtokai.

 

Vaikai labai aktyviai ir išradingai vykdė bibliotekininkių paruoštas kūrybines užduotis: piešė, lipdė, kirpo – taip kūrė Lietuvos žemėlapį.

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?