2019-10-22, antradienis, 06:15.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:01, leidžiasi 18:02, dienos ilgumas 10:1.

Krepšinio turnyras, skirtas sausio 13-osios įvykių aukoms atminti

2019-01-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Pakalniškių seniūnijos sporto metodininkas Vigantas Tarbūnas ir sporto klubas ,,Salikalnis“ organizavo krepšinio turnyrą. Jame dalyvavo 4 komandos: Pakalniškių, Šeduvos ir Raudondvario. Susirinko vienodo pajėgumo komandos, todėl varžybose vyko atkaklios kovos.

Nugalėtojais tapo Pakalniškių krepšinio komanda, antri Raudondvario, o trečią vietą užėmė Titanas (Šeduva). Taip pat vyko baudų metimo varžybos ir snaiperio rungtis. Daugiausiai baudų pataikė, taip pat fantastiškiausią metimą iš aikštės vidurio atliko ir tapo nugalėtoju Andrius Kazbaras iš Pakalniškių komandos.

Nugalėtojai buvo apdovanoti  Radviliškio rajono savivaldybės  švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus taurėmis ir medaliais.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro inf.