2018-12-19, trečiadienis, 07:05.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Kraštiečio fotografijos papuošė Viešosios bibliotekos Paveikslų galeriją

2018-03-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kraštiečio fotografijos papuošė Viešosios bibliotekos Paveikslų galeriją

Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko fotografo Audriaus Vaišvilos darbų parodos „Išeinanti Lietuva“ atidarymas. Parodos pristatymo metu autorius radviliškiečiams padovanojo išskirtinę galimybę pasigėrėti dar vienu jo fotografijų ciklu „Laiko atspindžiai“, kuriame užfiksuoti šešėliuose skendinčios Klaipėdos senamiesčio vaizdai.

 

Kraštietis Audrius Vaišvila savo fotografijų parodoje „Išeinanti Lietuva“ pademonstravo gimtinės grožį, kuriamą lietuviško kaimo kasdienybėje. Fotografo nuotraukose iš pirmo žvilgsnio matomas paprastumas, santūrumas ir ramybė, sklindanti iš jo darbų, tačiau pažvelgus giliau – šis paprastumas atveria akis į didelį ir platų pasaulį, kuris egzistuoja mažuose kaimeliuose, kur žmogui nereikia stengtis būti pastebėtam, kur galima būti savimi be kaukių, be užslėptų minčių, kur klesti paprasta ir nuoširdi asmenybė.

 

Parodos autoriaus darbai gimė keliaujant po gyvenvietes nuo Dzūkijos iki pat Radviliškio rajono. Taip menininkas siekė užfiksuoti kiek kitokį žmogaus gyvenimą. Pasak A. Vaišvilos, visi fotografijose vaizduojami žmonės su juo noriai bendravo, maloniai pasakojo apie savo gyvenimą.

 

Svečias bibliotekos lankytojams pristatė ir tądien atvežtą fotografijų parodą „Laiko atspindžiai“, kurioje įamžinti Klaipėdos senamiesčio vaizdai. Akivaizdu, kad ne visada pastebime, kas aplink mus vyksta, kaip gražiai krenta šešėlis, papuošdamas pastatus, objektus, – tai pastebėti gali tik įgudusi menininko akis. Susirinkusiems A. Vaišvila pasakojo, kaip jis vaikystėje, viešėdamas uostamiestyje, jusdavo neįprastą uostamiesčio kvapą, kuris labai traukė, viliojo. Gal todėl autoriui ir gimė idėja rengti parodą.

 

Visos A. Vaišvilos parodoje eksponuojamos fotografijos yra nespalvotos. Anot autoriaus, tai darbams suteikia paprastumo, šilumos, o spalvotos nuotraukos šiandien jau nieko nestebina, yra per daug įprastos.

 

Parodos lankytojai turėjo išskirtinę galimybę pasiklausyti Radviliškio muzikos mokyklos jaunųjų atlikėjų fleita atliekamų muzikinių kūrinių. Po to baigiamąjį žodį tarė Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė, kuri dėkojo fotografui už nuoširdų, įsimintiną parodos pristatymą, taip pat už padovanotą fotografijose užfiksuotų nuostabių akimirkų nostalgišką grožį.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

 

Paslaptingi uostamiesčio vaizdai iš fotografijų ciklo „Laiko atspindžiai“.

 

Šiltos ir tyros akimirkos – „Išeinanti Lietuva“ fotografijų parodos pagrindas.

 

Fotografijų parodos autorius, kraštietis Audrius Vaišvila pristatė savo darbus.

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?