2018-12-19, trečiadienis, 07:56.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Kovo 11-ąją Aukštelkuose padėkota geriausiems

2018-03-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kovo 11-ąją Aukštelkuose padėkota geriausiems

Kovo 11-ąją, švenčiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Aukštelkų seniūnijoje buvo pagerbti nusipelnę Aukštelkų kraštui žmonės. Jau tradicija tapusi, 14 metus skaičiuojanti apdovanojimų popietė šiemet buvo šiek tiek kitokia, jausmingesnė, iškilmingesnė, skirta Lietuvos šimtmečiui. Šventėje dalyvavo ir aukštelkiškius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybėse meras Antanas Čepononis, Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas Tadas Rudys bei daugelis kitų. Šventę pradėjo Aukštelkų moterų ansamblis bei šokėjos.

 

 

Apdovanojimas „Už rūpestį ir meilę Aukštelkų kraštui“ atiteko seniūnei Almai Kubilinskienei. Ji neskaičiuoja savo laiko, nes jį dalijo kitiems, o jame tilpo: meilė, stiprybė, drąsa, ištikimybė savo kraštui ir žmonėms, juokas, paslėptos ašaros, ramybė, laimė, tikėjimas .Tikėjimas Nepriklausomos Lietuvos ateitimi. Pagerbti Aukštelkų krašto ūkininkai Elena ir Feliksas Steponavičiai, Onutė ir Viktoras Zierigiai, Morta ir Leonas Savickai, Ilona ir Laimonas Radėnai, Virginija ir Vaidotas Šleiniai, Ieva ir Dainius Šiurnės, Oksana ir Benas Elzbergai, Renata ir Tadas Rupšiai. Už meilę Lietuvai apdovanojimas įteiktas Orintai Vaizgutaitei ir Algiui Slavinskui, Stasui Folertui, kurie neleistų įvykti didžiausiai nelaimei. Pagerbti seniūnaičiai Janijolija Rimeikienė, Sigitas Nakutis, Jonas Varnagis, Algis Slaviskas,  jiems įteikti  apdovanojimai „100 atliktų darbų“.

 

 

Pagerbti daug nuveikę savo kraštui gyventojai, verti „Metų žmogaus“ apdovanojimo: Genovaitė Baliutienė, Ada Genienė, Stanislovas Gavėnas, Jadvyga Liutkevičienė, Algirdas Petrauskas. Dosniausia moterimi paskelbta ir „Metų rėmėjo“ apdovanojimu apdovanota Sigita Gabalienė.

 

 

Daug metų gražiomis sodybomis, idėjomis bei darbais puošdami Lietuvą džiugina Alma ir Vygintas Stričkos, Birutė Elena ir Albinas Šarauskai, Birutė ir Vytautas Bulzgiai. Apdovanojimas „Mielas darbas – geras darbas“ atiteko verslininkams Eugenijui Veršnickui ir Sigitui Krivickui. Apdovanojimu „Už sporto propagavimą“ pagerbtas Andrius Grabauskas ir Ilona Radėnienė. Apdovanojimas „Geras žmogus – didis žmogus“ atiteko Rimantui Kubilinskui.

 

 

Šventę pagyvino kalbos premijos laureatė Violeta Bakutienė, Šiaulių valstybinio dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas. Muzikine programa džiugino Šiaulių dainų muzikos mokyklos akordeonistų orkestras, vadovaujamas kraštiečio Lino Onaičio, kvintetas, atlikėja Ugnė Gočelkytė.

 

Aukštelkų seniūnijos informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?