2019-01-20, sekmadienis, 20:11.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:26, leidžiasi 16:30, dienos ilgumas 8:4.

Kėdainiuose pavogtas 25 tūkst. eurų vertės „Hyundai“ aptiktas Radviliškio rajone

2018-05-16, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Kėdainiuose pavogtas 25 tūkst. eurų vertės „Hyundai“ aptiktas Radviliškio rajone

Pirmadienio rytą Kėdainiuose pavogtą brangų „Hyundai“ policija surado Radviliškio rajone. Bėgdamas nuo policijos pareigūnų, vagis su savo „šviežiai“ nugvelbtu grobiu pakliuvo į eismo įvykį.

 

Kaip informuoja Kauno apskrities policija, gegužės 14 dieną 5 valandą 40 minučių Kėdainių Palangos gatvėje pavogtas automobilis „Hyundai Santa Fe“, pagamintas 2016 metais. Savininkas paskaičiavo, kad dėl šios vagystės patyrė apie 25 tūkst. eurų nuostolį. Netrukus automobilis buvo sulaikytas policijos pareigūnų Radviliškio rajone. 1998 metais gimęs įtariamas vagis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Kaip informavo Kauno apskrities policija, automobilis buvo rastas praėjus kelioms valandoms nuo įvykdytos vagystės.

 

Šaltinis: 15 min.

 


REKLAMA


 

 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?