2019-06-20, ketvirtadienis, 22:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Karpinių kūrybinės dirbtuvės „Kas spokso iš uokso?“

2018-06-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Karpinių kūrybinės dirbtuvės „Kas spokso iš uokso?“

Jau trečią vasarą Radviliškio rajono priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių pedagogai renkasi į kūrybines dirbtuves. Jų tikslas - plėtoti pedagogų profesines kompetencijas, įtraukiant juos į aktyvią,  kūrybinę veiklą, siekiant išsaugoti tautos tradicinį meną. Šiais metais jos buvo skirtos popieriaus karpinių menui. Jų tema „Kas spokso iš uokso?“

 

Veiklos pradžioje Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Loreta Sokienė subūrė dalyvius bendrai žaismingai veiklai „Sakmė apie pelėdą“. Jos metu kiekvienas dalyvis išraiškingai skaitė pažymėtą sakmės dalį ir taip susipažino su lietuvių sakme „Pelėdos akys“. Radviliškio Vaižganto progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Ingrida Kasperavičiūtė pristatė filmuką „Išmintį ir aštrų protą simbolizuojančio paukščio gyvenimas Lietuvos miškuose“, papasakojo apie karpinių meno ištakas bei jų atsiradimą lietuvių buityje. Galiausiai prie organizatorių prisijungė Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja ekspertė, tautodailininkė Rasa Jasiulienė. Tautodailininkė parodė savo pačios karpytas pelėdas, papasakojo jų kūrimo eigą, kirpimo bei klijavimo subtilybes ir pakvietė visus pedagogus drąsiai eksperimentuoti, bandyti atrasti ir leisti išsiskleisti kūrybos sparnams.

 

Praktinės-kūrybinės veiklos metu visi dalyviai sukūrė po vieną tautodailės darbą - karpinį ,,Pelėda".  Kūrybinių dirbtuvių dėka pedagogai geriau pažino save,  atrado ir plėtojo savo kūrybines galias. Dalyviai džiaugėsi įgytomis žiniomis, patirtimi ir savo pačių rankomis sukurtais nepakartojamais karpiniais.

 

Organizatorės dėkoja Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriui bei Radviliškio miesto kultūros centrui už pagalbą organizuojant kūrybines dirbtuves.

 

 

ugdcentro.lt inf.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai