2019-06-20, ketvirtadienis, 23:17.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Jaunųjų Radviliškio choristų sėkmė

2018-10-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Jaunųjų Radviliškio choristų sėkmė

Šiauliuose vyko VIII tarptautinis chorų festivalis ir konkursas „ŠIAULIAI CANTAT“. Konkurse galėjo dalyvauti ne tik chorai, bet ir įvairios sudėties vokaliniai ansambliai.

 

Šiais metais renginyje dalyvavo 8 kolektyvai iš Lietuvos ir Latvijos. Kolektyvai buvo vertinami pagal kelis kriterijus: dainavimo techniką ir garso kultūrą, intonaciją ir ritmą, išraiškingumą ir stilistiką bei repertuaro parinkimą ir dramaturgiją.

 

Kaip ir visuose tarptautiniuose konkursuose taip ir „ŠIAULIAI CANTAT“ dalyviai buvo vertinami sekančiai: 50-69,9 balai - dalyvio diplomas; 70-79,9 balai – bronzos diplomas; 80-89,9 balai – sidabro diplomas; 90-100 balų – aukso diplomas. Tarptautinio konkurso dalyvius vertino komisija – pirmininkas Antverpeno (Belgija) Karališkos akademijos profesorius Luc Anthonis; nariai: Fabio Pecci (Italija), Remigijus Adomaitis (Šiaulių “Dagilėlio” dainavimo mokyklos direktorius) ir Rolandas Daugėla (festivalių organizacijos „LITHUANIA CANTAT” meno vadovas).

 

Radviliškio muzikos mokyklos jaunių choras „SAULĖS VAIKAI”, atlikęs konkurso programą ir surinkęs 84,25 balus, buvo apdovanotas sidabro kategorijos diplomu. Džiaugiamės dainorėlių sėkme ir linkime choristams bei choro vadovams Ingai Petrauskienei ir Ryčiui Borusevičiui tolesnių siekių ir pergalių tarptautinėse platumose.

 

Radviliškio muzikos mokykla

 

Sužinok daugiau. Spausk čia

Contact form

Šios dienos vardadieniai