2018-12-19, trečiadienis, 07:07.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Įspūdžiai iš Radviliškio rajono mokinių konferencijos „Mano Lietuva“

2018-03-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Įspūdžiai iš Radviliškio rajono mokinių konferencijos „Mano Lietuva“

Lietuvos šimtmečio šventė nesibaigė vasario mėnesį. Mūsų valstybės gimtadienį minime ir įamžiname įvairiais renginiais. Šventinė mokinių konferencija „Mano Lietuva“ vyko kovo 6 dieną. Ją organizavo  Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla ir jos partneriai - Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius.

 

Susirinkę įvairių gebėjimų mokiniai iš Radviliškio rajono ir miesto mokyklų gražiais darbeliais, piešiniais, nuotraukomis pristatė Lietuvą. Baisogalos mokyklos – darželio mokiniams pats gražiausias ir brangiausias Baisogalos kraštas su sena ir garbinga dvaro istorija. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mokiniai atgaivino kraštiečio Balio Buračo nuotraukose įamžintus Lietuvos kultūros vaizdus, pristatė savo piešiniuose pavaizduotą gimtąjį kraštą. Vaižganto progimnazijos penktos klasės mokinės pasidalino mintimis apie nepriklausomybės svarbą mums visiems. Lietuvos krašto grožis atsiskleidė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos ir Gražinos pagrindinės mokyklos mokinių piešiniuose. Mažiausieji konferencijos dalyviai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, garsino Lietuvos vardą savo mažais darbeliais ir skambiomis eilėmis. Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai Tėvynei skyrė gražiausias dainas ir jausmus, spalvingus piešinius ir tyras mintis savo rašiniuose. Mokiniai turėjo progą pakeliauti po šalį dėliodami Lietuvos žemėlapį ir susipažinti su kiekvienu jos regionu.

 

 

 

Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai pakvietė visus dalyvius į pamoką „Kas yra Lietuva?“. Kiekvienas lietuvis tikrai sutiks su teiginiais, kad gražiausias kraštas – Lietuva, skambiausios dainos - Lietuvoje, mieliausia kalba – lietuvių, geriausia gyventi – Lietuvoje. Konferencijos dalyviai pagerbė mūsų šalies vardą giedodami himną, kurį grojo saksofonu Gražinos pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinys. Baigiantis renginiui svečiai iš Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro Pedagoginės psichologinės tarnybos padėkojo konferencijos dalyviams ir įteikė padėkas.

 

 

Mokinių konferenciją vainikavo vaikų sukurti sveikinimai ir linkėjimai Lietuvai. Juos į padangę nunešė trispalviai balionai. Renginys ne tik paminėjo Lietuvos šimtmetį, bet suvienijo ir sutelkė įvairių gebėjimų vaikus, davė galimybę jiems bendrauti ir bendradarbiauti, išreikšti savo jausmus ir mintis, geriau pažinti ir suprasti vieni kitus.

 

Kristina Valuckienė, Daiva Onaitienė,

Gražinos pagrindinės mokyklos pedagogės

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?