2020-10-25, sekmadienis, 22:11.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:09, leidžiasi 16:54, dienos ilgumas 9:45.

In memoriam Julijai Bajarauskienei

2020-09-21, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
In memoriam Julijai Bajarauskienei

Jau nubėgo dienos stirnom pabaidytos,
Į rūkų bedugnes, į gilias marias,
Iš kur nieks negrįžta jau ne vieną rytą,
Iš kur, kai išeisim, nebegrįšim mes.

F. Kirša.

 

Rugsėjo 19 dieną, eidama 83-uosius metus, mirė buvusi ilgametė Radviliškio Vaižganto progimnazijos mokytoja Julija Bajarauskienė.

 

Pedagogė buvo nuoširdi, atsakinga, reikli, gerbiama kolegų, mylima mokinių. Visada jautė pareigą ir atsakomybę, to mokė ir savo auklėtinius.

 

Julija Bajarauskienė gimė 1938-08-05 Radviliškyje. 1957 metais baigė Šiaulių pedagoginę mokyklą, 1980 metais – Šiaulių pedagoginį institutą. Nuo 1976 metų dirbo Radviliškio 3-ojoje vidurinėje mokykloje technologijų mokytoja. Mokiniai noriai mokėsi ir rinkosi mokytojos rengtas papildomo ugdymo programas, jų kūrybiniai darbai buvo eksponuojami mokyklos bei rajono organizuojamuose renginiuose. Už aktyvų dalyvavimą Lietuvos moksleivių parodose Julija Bajarauskienė apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro padėkos raštu. Nueitas ilgas ir prasmingas pedagoginio darbo kelias – 47-eri metai.

 

Julija Bajarauskienė niekada neatsiribojo nuo mokyklinio gyvenimo. Net ir būdama senjorė, prireikus pavaduoti mokytoją, dėstė technologijas Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje, talkino mokinių vasaros užimtumo stovyklose, išvykose. Mokytojos gyvenimo prasmė buvo dalintis - savo žiniomis, širdies šiluma, dalintis tuo, ką pati turėjo geriausio... Savo vaikams, Inai ir Gintarui, buvo rūpestinga ir mylinti mama.

 

Mūsų atminty MOKYTOJA visada liks besišypsanti, rami. Laikas nenuneš į užmarštį jos atminimo. Liks gerumo tiltas, jungiantis ją mylėjusius ir gerbusius žmones.

 

Nuoširdžiai užjaučiame artimuosius ir liūdime kartu.

 

Radviliškio Vaižganto progimnazijos ir Lizdeikos gimnazijos bendruomenės

Contact form

Šios dienos vardadieniai