2018-12-19, trečiadienis, 08:12.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Imantuose viešėjo Pociūnėlių dramos kolektyvas

2018-03-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Imantuose viešėjo Pociūnėlių dramos kolektyvas

„Imantų“ bendruomenė palaiko glaudžius ryšius su kaimyninėmis bendruomenėmis. Jau dveji metai, kai bičiuliaujamasi su Pašušvio bendruomene – kartu vykstama į ekskursijas, dalyvaujama vakaronėse ir kituose renginiuose. Pašušvio kultūros namų dramos kolektyvas imantiškiams parodė net du savo pastatytus spektaklius. O kovo 3 dieną į „Imantų“ bendruomenės namus su spektakliu „Šventežeris“ atvyko Pociūnėlių kultūros namų dramos kolektyvas, vadovaujamas Aušrelės Sereikienės. Pociūnėliečiai viešėjo kovo trečiąją, Kaziuko dienos išvakarėse, tad neatsitiktinai parodė spektaklį pagal Kazio Sajos pjesę.

 

„Imantų“  bendruomenės tarybos narė Regina Vaitkevičienė,  kad K. Sajos kūryba taptų žmonėms labiau pažįstama, padovanojo glėbelį šio rašytojo knygų.

 

Po spektaklio buvo pagerbtas „Imantų“ bendruomenės bičiulis, miestelio gyventojas Kazys Strolys, dalyvaujantis praktiškai visuose priestočio bendruomenės renginiuose ir fiksuojantis fotoaparatu renginių akimirkas.

 

„Imantų“ bendruomenės informacija

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?