2019-06-20, ketvirtadienis, 22:21.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Į Šeduvą sugužėjo tinklinio entuziastai

2018-10-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Į Šeduvą sugužėjo tinklinio entuziastai

Šeduvoje atvirasis jaunimo centras „Jaunimo Erdvė“, bendradarbiaudamas su Šeduvos gimnazija, surengė tinklinio turnyrą, skirtą jaunuoliams. Turnyre komandos varžėsi dvejose kategorijose: merginų bei vaikinų. Daugiausiai dalyvių pritraukė vyrų kategorija, kurioje susirungė penkios komandos iš Radviliškio, Grinkiškio ir Šeduvos. Merginų turnyre susirinko trys komandos, iš kurių viena atvyko net iš Mažeikių.

 

Vaikinų kategorijoje nugalėjo Lizdeikos I komanda, kuri viso turnyro metu taip ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Antrąją vietą iškovojo Grinkiškio gimnazijos vaikinų komanda. Trečioji vieta ir bronzos medaliai atiteko šeimininkų Šeduvos komandai. Merginų tinklinio varžybose nenugalimos buvo Radviliškio ŠSPC tinklininkės.

 

 

Antrąja vieta tenkinosi viešnios iš Mažeikių. Trečiojoje merginų tinklinio turnyro vietoje liko Šeduvos gimnazijos merginų komanda.

 

 

Turnyro dalyviai nestokojo gerų atsiliepimų apie turnyrą ir jo organizavimą, visi liko patenkinti renginiu bei prizais. Turnyras finansuojamas pagal Jaunimo reikalų departamento Atvirųjų jaunimo centrų veiklos programų finansavimo 2018-2019 metais konkurso „Erdvėjuda“ projektą.

 

Šeduvos atviro jaunimo centro „Jaunimo Erdvė“ informacija

 

Sužinok daugiau. Spausk čia

Contact form

Šios dienos vardadieniai