2019-06-20, ketvirtadienis, 22:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Gedulo ir vilties diena paminėta Minaičiuose prie memorialinio paminklo

2018-06-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Gedulo ir vilties diena paminėta Minaičiuose prie memorialinio paminklo

Gedulo ir vilties diena paminėta Minaičiuose prie memorialinio paminklo, mūsų tautai reiškiantį ir skausmą, ir viltį. Minėdami Gedulo ir vilties dieną, pagerbiame okupacijos ir genocido aukas, prisimename Lietuvos žmones naikinusias sovietmečio represijas, tačiau kartu viliamės daugiau niekada neprarasti  laisvės. Tikimės, kad šiandieniniame pasaulyje ji išliks kaip svarbiausia ir neginčijama vertybė.

 

Kartu su atvykusiais iš sostinės Trečiojo amžiaus universiteto studentais-senjorais tylos minute buvo pagerbti didvyriai, padėję galvas už Tėvynės laisvę, uždegtos žvakelės jų atminimui. Radviliškio savivaldybės administracijos Grinkiškio seniūnijos kultūros specialistė Rima Juozaitienė kvietė išmokti džiaugtis tuo, ką šiandieną turime, kad gyventume su Tėvynės vardu širdyje, dirbtume, kad būtume verti laisvos šalies, laisvų žmonių likimo.

 

 

Dėkojo visiems dalyvavusiems minėjime ir pakvietė apsilankyti Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos vadavietėje, kurioje savo prisiminimais dalinosi tų dienų liudininkė, sodybos šeimininkė Julijona Mikniūtė-Petrėtienė.

 

Grinkiškio seniūnijos informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai