2019-01-20, sekmadienis, 18:58.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:26, leidžiasi 16:30, dienos ilgumas 8:4.

Dalijosi gerąja patirtimi

2018-05-31, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Dalijosi gerąja patirtimi

Gražinos pagrindinėje mokykloje svečiavosi  neformaliojo švietimo specialistas Davis Sebulime, atvykęs iš Kampalos, Ugandos sostinės ir Pasaulio piliečių akademijos direktorė Indrė Augutienė.

 

Svečias iš Afrikos domėjosi neformalaus ugdymo metodais Lietuvos provincijoje.

 

Susitikime su svečiais klubo „Tolerancija“ nariai ir vadovė Ala Beliajeva pasakojo apie savo veiklą, apie naudojamų metodų įvairovę ir darbo sistemą.

 

Davis Sebulime kalbėjo, kad Ugandoje jaunimas didžiąją laisvalaikio dalį skiria menams, bet saviraiškos galimybės nėra tokios plačios kaip pas mus, o mokinių nuomonės turėjimas jų mokyklose nėra priimtinas.

 

  

 

Davis Sebulime yra ir profesionalus šokėjas. Jis buvo sužavėtas mokyklos Deivido Šeškaus ir Kudirkos progimnazijos Linos Lesickienės vadovaujamų šokių kolektyvų atliktais lietuvių liaudies šokiais. „Sklando stereotipas, kad afrikiečiai šoka geriau už kitas tautas. Įsitikinau, kad tai  klaidinga nuomonė“,- sakė jis.

 

  

 

Apie Lietuvos avangardinio meno festivalį „Aš kitoks“ pasakojo mokytoja Grita Dumskienė. Susirinkusiems buvo pristatytos mokyklos kolekcijos „Aš savo kelyje“  (vadovės Salvinija Vaičiūnienė, Rasa Masiulienė) ir „Laumių juosta“ (vadovė - Diana Krivickienė). Svečias pažymėjo mokinių ir mokytojų kūrybiškumą, aukštą kultūros lygį ir pasidžiaugė, kad mokiniai turi geras sąlygas tobulinimuisi bei saviraiškai.

 

  

 

Vėliau svečiams buvo parodytos mokyklos patalpos: dienos centras „Mileta“, dirbtuvės, sporto treniruoklių salė, biblioteka, muziejus, koridoriuose esantys stendai.

 

Džiaugėmės galimybe pasidalinti savo neformalaus ugdymo užsiėmimų patirtimi su svečiu iš Afrikos.

 

Gražinos pagrindinė mokyklos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?