2019-06-20, ketvirtadienis, 23:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Dalijimasis gerąją patirtimi su švietimo specialistu iš Afrikos

2018-06-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Dalijimasis gerąją patirtimi su švietimo specialistu iš Afrikos

Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje svečiavosi  neformaliojo švietimo specialistas Davis Sebulime, atvykęs iš Kampalos, Ugandos sostinės, ir Pasaulio piliečių akademijos direktorė Indrė Augutienė.

 

Svečias iš Afrikos domėjosi neformaliojo ugdymo metodais Lietuvos provincijoje.

 

 

Susitikime su svečiais klubo „Tolerancija“ nariai ir vadovė Ala Beliajeva pasakojo apie klubiečių veiklą, naudojamų metodų įvairovę ir darbo sistemą. Davis Sebulime kalbėjo, kad Ugandoje jaunimas didžiąją laisvalaikio dalį skiria menams, bet saviraiškos galimybės nėra tokios plačios kaip pas mus, kad mokinių nuomonės mokyklose nepaisoma.

 

 

Davis Sebulime yra ir profesionalus šokėjas, todėl jam buvo įdomu stebėti  Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos Deivido Šeškaus ir Kudirkos progimnazijos Linos Lesickienės vadovaujamų šokių kolektyvų atliktus lietuvių liaudies šokius. „Sklando stereotipas, kad afrikiečiai šoka geriau už kitas tautas. Įsitikinau, kad tai – klaidinga nuomonė“, – sakė jis.

 

 

Apie Lietuvos avangardinio meno festivalį „Aš kitoks“ pasakojo mokytoja Grita Dumskienė. Susirinkusiems buvo pristatytos mokyklos kolekcijos „Aš savo kelyje“ (vadovės Salvinija Vaičiūnienė, Rasa Masiulienė) ir „Laumių juosta“ (vadovė – Diana Krivickienė). Svečias pastebėjo, kad mokiniai ir mokytojai labai kūrybiški, aukšto kultūros lygio ir pasidžiaugė, kad mokiniai turi geras sąlygas tobulinimuisi bei saviraiškai.

 

 

Svečiams buvo parodytos mokyklos patalpos: dienos centras „Mileta“, dirbtuvės, sporto treniruoklių salė, biblioteka, muziejus, koridoriuose esantys stendai. Davis Sebulime turėjo galimybę aplankyti atvirą jaunimo centrą „Jaunimo erdvė“, kurioje Karolis Balsys ir Justina Šerevaitė papasakojo svečiui apie centro veiklos ypatumus.

 

Dėkodami už šiltą priėmimą ir pasidalijimą gerąją patirtimi svečiai sakė: „Mes išsivežėme galybę geriausių įspūdžių iš Radviliškio“.

 

Radviliškio Gražinos pagrindinės  mokyklos informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai