2020-10-25, sekmadienis, 21:02.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 07:09, leidžiasi 16:54, dienos ilgumas 9:45.

Bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema

2020-10-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos praneša, kad spalio 16 d. (penktadienį) 11 val. 52 min. bus atliekamas Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.

 

Gyventojai apie perspėjimo sirenų patikrinimą bus informuoti trumpaisiais pranešimais, naudojantis gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS). Patikrinimo metu 11 val. 52 min. visose Lietuvos savivaldybėse bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos, 11 val. 55 min. šalies gyventojai apie patikrinimą bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją. Raginame visus išklausyti skelbiamą informaciją ir vadovautis rekomendacijomis.

 

Būtina aktyvuoti GPIS perspėjimo pranešimų priėmimo mobiliuosiuose telefonuose funkciją

 

Informuojame, kad patikrinimo metu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS) nuo 11 val. 52 min. iki 11 val. 58 min. siųs trumpuosius perspėjimo pranešimus į mobiliuosius telefonus. Šiuos pranešimus gaus tie gyventojai, kurie bus mobiliajame telefone aktyvavę šių pranešimų priėmimo funkciją pagal instrukcijas, kurias galima rasti internete, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM tinklalalpyje, adresu www.gpis.vpgt.lt. Ši paslauga gyventojams – nemokama. Kviečiame gyventojus nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai