2018-12-19, trečiadienis, 07:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Balandžio mėnesį Radviliškyje prasidės žiedinės sankryžos Gedimino-Radvilų gatvių sankryžoje rekonstrukcijos darbai

2018-03-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Balandžio mėnesį Radviliškyje prasidės  žiedinės sankryžos Gedimino-Radvilų gatvių sankryžoje rekonstrukcijos darbai

Radviliškio rajono savivaldybės saugaus eismo komisijos posėdyje aptarti saugaus eismo organizavimo priemonių diegimo, saugaus eismo organizavimo Radviliškio rajone klausimai. Posėdyje dalyvavę Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir mero pavaduotojas Kazimieras Augulis kalbėjo apie sistemišką, organizuotą ir platesnį požiūrį į saugaus eismo priemonių diegimą rajone. „Norėtųsi, kad saugaus eismo komisija ne tik svarstytų gyventojų prašymus dėl vieno ar kito konkretaus klausimo, bet ir pati teiktų pasiūlymus, ką galima padaryti, kad būtų užtikrintas eismo saugumas visame rajone, kad analizuotų esamą situaciją ir mąstytų plačiai, kompleksiškai“, – kalbėjo meras.

 

2014–2020 Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programoje eismo saugos ir aplinkos apsaugos priemonių diegimui Radviliškio rajonui tenka 960 tūkst. eurų. Pasitarime dalyvavę specialistai diskutavo apie galimybę šias lėšas panaudoti žmonių saugumui užtikrinti.

 

Aptartos galimybės padidinti eismo saugumą Radvilų gatvėje, Radvilų–Vasario 16-osios gatvių, Vasario 16-osios–Maironio g. sankryžose Radviliškyje, diskutuota apie eismo saugumo priemonių įengimą Šeduvoje prie Šeduvos lopšelio-darželio ir Baisogaloje prie Baisogalos lopšelio-darželio – ten sudėtinga užtikrinti vaikų ir jų tėvų, atvykusių į švietimo įstaigas, saugumą. Nutarta kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją dėl eismo saugumo priemonių įrengimo magistraliniame kelyje A9 Panevėžys–Šiauliai atkarpoje per Radviliškio miestą ir jo apšvietimo.

 

Viena iš eismo saugumo priemonių, numatyta 2014–2020 Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programoje – žiedinė sankryža Gedimino–Radvilų gatvių sankryžoje Radviliškio mieste, išspręsianti kamščių minėtoje sankryžoje piko metu, pėsčiųjų saugumo klausimus. Saugaus eismo komisijos nariams Savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas teigė, kad jau balandžio mėnesį bus pradėti šios sankryžos rekonstrukcijos darbai, kurių sąmatinė vertė yra per 190 tūkstančių eurų. „Šiuo metu yra derinami galutiniai dokumentai, o atšilus orams prasidės ir darbai“, – sakė jis.

 

Radviliškio rajono savivaldybės administracijai pavesta organizuoti Saugaus eismo organizavimo Radviliškio miesto gatvėse galimybių studijos parengimo darbus.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?