2018-06-21, ketvirtadienis, 13:07.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:15.

Baisogalos mokyklos - darželio sportininkai – Lietuvos mokyklų kvadrato žaidynių vicečempionai

2017-06-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Baisogalos mokyklos - darželio sportininkai – Lietuvos mokyklų kvadrato žaidynių vicečempionai

Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų (gim. 2006 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos. Jose dalyvavo ir Baisogalos mokyklos -darželio sportininkai, per visus mokslo metus įveikę ne vieną atrankos etapą. Labai atkaklioje kovoje I-ąją vietą iškovojo Vilkaviškio raj. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijos sportininkai, II-ąją vietą laimėjo Baisogalos mokyklos-darželio komanda, III-ąją -Kauno raj. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sportininkai.

 

Jaunieji varžybų nugalėtojai įsiliejo į kasmetinės masiškiausios olimpiniam judėjimui skirtos šventės –Olimpinės dienos, vykusios Alytuje, dalyvių gretas. Šios šventės metu tradiciškai vyko ir didžiausio moksleiviams skirto sportinio renginio – Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis etapas. Visus metus jaunieji sportininkai, atstovaudami savo mokykloms, rungtyniavo įvairių sporto šakų varžybose. Alytų užplūdo į finalinį žaidynių etapą patekusios geriausios Lietuvos mokyklų komandos – apie 600 moksleivių. Varžybų nugalėtojų komandos didžiojoje renginio scenoje buvo apdovanotos taurėmis , medaliais, diplomais ir Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais.

 

Garsieji Baisogalos mokyklos-darželio sportininkai buvo pagerbti ir namuose. Seniūnas Romas Kalvaitis įteikė padėkos raštus, padėkojo sportininkams už Baisogalos vardo garsinimą. Mokyklos-darželio direktorė džiaugėsi pasiekimais ir dovanojo spartininkamasi švyką į Šiaulius.

 

Didžiuojamės, kad mūsų mokyklos-darželio sportininkai vieni iš geriausių Lietuvoje ir dėkojame sportininkų komandos trenerėms Z.Bliznikienei ir D.Volskytei už puikų mokinių paruošimą.

 

Specialioji pedagogė Dalia Žaromskienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar pagalvojate apie emigraciją?